spot_img
23.7 C
London
додомуСуспільство"Ощадбанк" презентував проект багатофункціональної картки ужгородця

\”Ощадбанк\” презентував проект багатофункціональної картки ужгородця

Представники банку зустрілися з мером Ужгорода та його заступником для презентації проекту запровадження універсальної карки міжнародного взірця.

"Ощадбанк" презентував проект багатофункціональної картки ужгородця

Проект запровадження комплексної багатофункціональної муніципальної картки ужгородця презентували напередодні міському голові Ужгорода Богдану Андріїву та його заступнику Олександру Білаку представники Ощадного банку України – заступник начальника філії Закарпатського обласного управління Максим Гордійчук, начальник відділу платіжних карток філії обласного управління Сергій Кисиличин, керуючий одного з територіальних відділень Закарпаття Василь Черешня. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Найпотужніший державний банк із понад 60-літнім досвідом проводить зараз радикальне оновлення послуг і пропонує запровадити для ужгородців універсальну картку міжнародного взірця, яка виконуватиме, через приєднання різних додатків, перелік яких можна буде розвивати, не лише банківські, а й численні інші функції.

Зокрема, серед банківських можливостей: отримувати пенсії, зарплати, стипендії, соціальні виплати; користуватися кредитною лінією; нон-стоп онлайн-обслуговуванням (24/7), у тому числі через мобільний додаток; цілодобовою службою підтримки, консультування; розраховуватися в мережі Інтернет, за комунальні послуги тощо.

Скажімо, вона зможе слугувати електронним квитком – при реалізації нещодавно прийнятого закону щодо перевезень; міститиме всю інформацію про надані пільги, субсидії; передбачатиме знижки, бонуси у магазинах, аптеках, закладах-партнерах; міститиме електронно-цифровий підпис власника; буде доступом до електронної медичної картки, тобто даватиме медикам доступ до всього анамнезу захворювань пацієнта, інформації, які використовувалися медикаменти, особливості, скажімо щодо алергії на певні ліки тощо. Спростить надання ужгородцям пільг, призначення адресної допомоги, дасть можливість моніторити заборгованість за спожиті послуги та чимало іншого.

Як зазначалося в ході зустрічі, картку можна буде отримати кожному ужгородцю віком від 16 років.

Впровадження і розвиток системи додатків сприятиме також встановленню електронних терміналів у міському транспорті, медичних закладах, навіть в установах органів державної та місцевої влади. Загалом проект спрямований на те, аби стати ще на крок ближче до Європи. Він уже почав діяти у Києві, Львові, Чернівцях тощо.

Обговорили також поєднання, синхронізацію цього проекту із запровадженням «Кабінету ужгородця», який незабаром розпочне роботу на офіційному сайті Ужгородської міської ради. Йшлося і про технічну підготовку, потрібну з боку міської влади, особливості якнайсуворішого дотримання закону про персональні дані.

Зустріч була насамперед ознайомчою, надалі планується підписання документів про співпрацю державного Ощадбанку із міською владою Ужгорода.

Останні новини:

До теми: