spot_img
23.7 C
London
додомуСуспільствоНевдовзі в Ужгороді відбудеться справжнє свято меду (ВІДЕО)

Невдовзі в Ужгороді відбудеться справжнє свято меду (ВІДЕО)

17, 18 та 19 лютого у центрі міста ужгородці зможуть продегустувати медову продукцію найкращих пасічників Закарпаття

Невдовзі в Ужгороді відбудеться справжнє свято меду (ВІДЕО)

Справжнє свято меду відбудеться в Ужгороді з ініціативи Асоціації пасічників Закарпаття. Традиційний «Медовуха фест» триватиме 17, 18 та 19 лютого на площі Театральній і аж до обласної філармонії.

Запрацює ярмарок у п’ятницю, 17 лютого, а офіційне відкриття відбудеться у суботу, 18 лютого о 13.00.

Протягом фестивалю працюватиме тематична фотозона, триватиме концертна програма, а також відбудеться ряд майстер-класів та пізнавальних лекцій про медову продукцію. Закриття фестивалю заплановане на неділю, 19 лютого, о 18.00.

Головна мета фестивалю – показати продукцію бджільництва Закарпаття, а також сільського господарства, повідомляє Володимир ЛЯХ, голова Асоціації пасічників Закарпаття: \”Продукція буде вся тільки закарпатська, будуть продукти медоробів, виноробів, напевно, буде бринза та інша екзотична продукція. Будуть як спиртові напої, так і слабоспиртові. Можна буде продегустувати, скуштувати, посмакувати. Будуть майстер-класи у нас, можна буде почути нові рецепти, побачити нові продукти. Буду розмовляти з нашими виробниками, щоб ціни пустили нижче, ніж є на ринку, бо фактично продукція є святкова. Запрошуємо усіх бажаючих, це має бути гарне свято для містян, буде відпочинок дуже хороший\”.

Детальніше у сюжеті “Ужінформ”:

Останні новини:

До теми: