spot_img
18.5 C
London
додомуКриміналЗабрехався: на ужгородця чекає кримінальна відповідальність за вигаданий злочин

Забрехався: на ужгородця чекає кримінальна відповідальність за вигаданий злочин

Аби не віддавати сестрі гроші, 29-річний ужгородець вигадав історію з пограбуванням. Мало того – його вигаданий злочин довелось розслідувати поліції.

Забрехався: на ужгородця чекає кримінальна відповідальність за вигаданий злочин

Серед ночі 4 лютого в поліцію м.Ужгорода надійшло повідомлення про вуличний пограбунок. 29-річний ужгородець повідомив про те, що на нього напали вночі на вул.Минайській троє невідомих, побили й відібрали гроші в сумі 1000 гривень та мобільний телефон.

Розшуком ймовірних грабіжників зайнялись працівники кримінальної поліції міста. В ході оперативно-розшукових заходів версія «потерпілого» про напад не знайшла свого підтвердження. Натомість правоохоронці з’ясували, як усе було насправді.

Заявник уже має судимість за скоєння майнових злочинів. Живе він із сестрою. Остання зізналася, що брат пропив уже чимало грошей, виносить з хати речі. От і тепер молодий чоловік добряче «загуляв», потративши на горілку й розваги гроші в сумі 1000 гривень, які мав віддати сестрі. До того ж, ще й заклав знайомому за випивку на «п’яному» базарі свій телефон. А щоб сестра не сварила, то вигадав версію про нічний напад на вулиці. Ще й «грабіжників» добре описав: два високі, третій маленький…

І все б нічого, телефон поліція знайшла, встановила, де і з ким пиячив заявник. Однак правоохоронці мали марну роботу, замість того, аби розкривати реальні злочини й допомогти реальним потерпілим. Тож тепер вирішується питання про порушення за даним фактом кримінального провадження за ст.383 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

Полісмени нагадують – за подібні «жарти» з законом можна опинитися на лаві підсудних на строк до 5 років. Тож не випробовуйте долю й не давайте даремну роботу правоохоронцям.

Останні новини:

До теми: