Окупанти випустили по Авдіївці понад 7,5 тис. боєприпасів з важкого озброєння.
Про це сьогодні на брифінгу щодо ситуації в Авдіївці заявив керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) генерал-майор Анатолій Петренко, повідомляє Міністерство оборони.
\”Протягом останніх 5 діб російсько-окупаційні війська 13 разів здійснювали штурмові дії, спрямовані проти підрозділів Збройних сил України та мирного населення в районі Авдіївки. Понад 7 тис. 500 боєприпасів було випущено по Авдіївці з важкого озброєння. 3 доби, переважно вночі, велися обстріли жилих масивів, загалом 345 тонн боєприпасів, а це 8 заповнених вагонів, було випущено по позиціях сил АТО та мирних жителях Авдіївки\”, – сказав Петренко.
За його словами, ситуація в Авдіївці залишається надзвичайно складною та напруженою, але Збройні сили готові до будь-якого варіанту розвитку подій, водночас докладають усіх зусиль, аби відбулося зниження напруги та продовжилося виконання Мінських домовленостей.
Як повідомлялось раніше, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки. Зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури, житлові будинки, є жертви серед населення та серед військовослужбовців Збройних сил України.