spot_img
18.5 C
London
додомуСуспільствоУкрзалізниця "осучаснить" постільну білизну (ФОТО)

Укрзалізниця \”осучаснить\” постільну білизну (ФОТО)

Укрзалізниця "осучаснить" постільну білизну (ФОТО)У 2017 році ПАТ \”Укрзалізниця\” запланувала масово замінити інвентар: подушки, ковдри та матраци – на більш зручні для користування.
Про це йдеться у повідомленні УЗ.
Як зазначається, в Укрзалізниці хочуть відійти від старих стандартів, що розроблялися ще за радянських часів, та запровадити нові, з урахуванням сучасних матеріалів та технологій.

\”Час оновлюватися, відмовлятися від використання в поїздах пір’яних подушок та іншого застарілого знімного інвентарю. Проект відповідного наказу вже на розгляді в Мінінфраструктури. Ми розраховуємо до березня отримати погодження на оновлення стандартів і зробити 2017 рік роком масового оновлення\”, – розповів директор з пасажирських перевезень та сервісу ПАТ \”Укрзалізниця\” Ігор Романків.

Загалом цьогоріч Укрзалізниця має великі плани з оновлення інвентарю для пасажирських вагонів.
Зокрема, передбачено придбати понад 581 тисячу нових комплектів постільної білизни, майже 28 тис. зимових і 18 тис. літніх ковдр і понад 19 тис. матраців.
З цієї кількості у 2017 році залізниці вже отримали близько 92 тис. нових комплектів постільної білизни та 1,1 тис. матраців.

Укрзалізниця "осучаснить" постільну білизну (ФОТО)
Укрзалізниця "осучаснить" постільну білизну (ФОТО)
Укрзалізниця "осучаснить" постільну білизну (ФОТО)

Останні новини:

До теми: