Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 29 січня – 4 лютого: Тельцям час оновити гардероб, а в Скорпіонів зараз мінне поле спокус

Гороскоп на 29 січня – 4 лютого: Тельцям час оновити гардероб, а в Скорпіонів зараз мінне поле спокус
Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку цього тижня, з 29 січня до 4 лютого.

ОВНИ. Енергія фонтанує, пристрасть бажань кипить, ви готові до бою, битися до останнього патрона, захищаючи власні переконання. Але язик слід контролювати, щоб не нашкодити відносинам, адже перебуваєте в одному човні з партнерами. Якщо вас об'єднує загальний світогляд, значить, станете прекрасними друзями, чітко визначитеся з персональним покликанням, що і потрібно на даному етапі.

Зараз, як кажуть, "з ким поведешся, того й наберешся". Минуле і майбутнє переплелося в кризовий клубок. У начальства розходяться слова з ділом. Тому, щоб залишитися на службовому плаву, та ще й з улюбленою роботою, беріть на озброєння напрацьований досвід, будьте максимально прагматичними, виконавчими трудівниками, поважайте колектив і не розраховуйте на "халяву". Дасться то, що заробите.

ТЕЛЬЦІ. Ключова тема нині – бізнес, кар'єрний і професійний ріст, зміцнення завойованих позицій. Тут ви повинні йти в ногу з прогресом, демонструючи вищий пілотаж ділових навичок. Але оскільки у роботодавців сім п'ятниць на тижні, не поспішайте виконувати наказ, а робіть перш за все те, що подобається, творчо надихає.

І чітко контролюйте свої дії, саме від них залежить, наскільки ви здатні подобатися або, навпаки, викликати антипатію. Гардероб, як і манера поведінки, відіграє не останню роль, зараз вас зустрічають по одягу. Тому "прибарахліться", наведіть марафет, і обов'язково запаліть внутрішнім сяйвом очі!

Тим, хто бореться з поганими звичками, саме час їх "переформатувати".

БЛИЗНЮКИ. Таємні важелі змін у вашому житті функціонують активно і мотивовані кармічно. Тут важлива як ідеологічна і правова сторона подій, так і їх невидима матеріальна складова. Зокрема, зростає значення неофіційних фінансових джерел і будь-яких ініціатив, які сприяють їх ефективному використанню заради благополуччя в родині, вирішення наболілих побутових проблем, відносин з дітьми, благовірними.

Не відкидайте тих, хто просить, а неодмінно дайте, що можете. Бо задовольняючи чужі бажання, ви покращуєте власну долю.

Зараз слід позбавлятися від старих стереотипів мислення. Розум і серце вимагають світла справжніх знань, формуючи нову філософію світопізнання. А вчорашні уявлення вже себе віджили.

РАКИ. Вам доведеться продемонструвати у всій "красі" матеріальну сутність. Відносини з друзями будуть базуватися в основному на меркантильній основі, тому, якщо вигоди від приятелів немає, швидше за все, вони вас просто не будуть цікавити. А ось якщо поманять фінансовим "пряником", ви здатні терміново мобілізуватися і зайнятися спільною діяльністю досить успішно.

Залежність від чужих дій, бажань, ресурсів триває, але це не означає, що потрібно стрімголов кидатися на їх виконання. Ваше завдання – навчитися впорядкувати зерна від плевел, щоб прийти до знаменника обопільних інтересів.

ЛЕВИ. Пригальмуєте, слід зменшити темп і закріпити досягнуті результати. Цілком логічно, що грошові надходження вас будуть цікавити найбільше, адже працюєте з максимальною продуктивністю, на роботі майстер на всі руки (начальство цінує) і заслужене отримаєте. Головне – вписатися в ритм ділової команди, успіх співпраці залежить від спільних злагоджених дій. Зараз одна ластівка весни не робить.

А ось в шлюбному союзі гроші можуть стати яблуком розбрату. Про "моє-твоє" забудьте, все в загальний котел, зараз є тільки "наше". І обов'язково знайдіть спільне захоплення для духовного розвитку, більше подорожуйте.

ДІВИ. Намічається масштабний фронт робіт, де у вас може виникнути нестача ділового досвіду або професійна безграмотність, невміння працювати з новою програмою або технологічною інструкцією. Це дискредитує вас як фахівця, якому слід рухатися в ногу з науковим прогресом, бути інтелектуально підкованим, проявляти творчу оригінальність. Налаштуйтеся на оптимістичну хвилю і впевнено рухайте власні плани, тоді всі проблеми будуть, як з гусака вода.

Якщо обділені любов'ю, то не будьте скнарою, а проявляйте заступництво і щедрість (душевну, сердечну, матеріальну, розумову, фізичну) всюди. Зараз вам дається Небесами з надлишком, тому діліться.

ТЕРЕЗИ. Ви везучі, популярні, романтичні, володієте відмінними механізмами до адаптації в будь-яких умовах. Де не посієш, там і відродитесь. Головне, щоб голова не закрутилась від високого польоту. Пригальмуєте, не варто ідеалізувати людей, зійдіть з небес на землю і навчіться рахувати гроші. Практична сторона буття – це, перш за все, не чужа, а ваша турбота. Реалізація задумів і перспективних проектів вимагає фінансових інвестицій. Займіться вирішенням цього питання, хитрими ходами і допитливими прорахунками вдасться вийти на вірний шлях.

Орати до сьомого поту заради грошей – шкодити долі і здоров'ю. Уміло користуйтеся благодійними джерелами і самі платіть аналогічною монетою. Сприймаючи життя, як захоплюючу гру, досягнете набагато більше, ніж старанним трудоголізмом.

Обов'язково любите тих, з ким дружили, хто серцю дорогий.

СКОРПІОНИ. Сім'я – це колиска духовності. Не пиляйте рідних виховною пилкою, менше звертайте уваги на капризи дітей, коханих, краще станьте їм друзями. Якщо ви брати по духу, значить, все під рідним дахом і в особистому житті складеться добре.

Якщо намітили влаштувати генеральне прибирання або капремонт в будинку, слід врахувати оригінальні ідеї, практичні думки і побажання господарських шлюбних партнерів. У них, до речі, прекрасний дизайнерський смак.

І менше базікайте про таємні прибуткові джерели, гроші люблять тишу. Лівою беріть, а правою подавайте. Меценатство повинно червоною ниткою проходити через ваше буття і є нині благословенною справою.

І пам'ятайте: зараз ви рухаєтеся по мінному полю спокус (з 22 травня до 13 лютого), що може негативно відбитися на службовій сфері, відносинах з роботодавцями.

Шалені романтичні захоплення (тут ви "ас") відходять у минуле, спокушайтеся на флірти дам, залицяння кавалерів, і самі не намагайтеся нікого охмуряти. Зараз пріоритет за дружбою.

СТРІЛЬЦІ. Не лякайтеся ніяких навантажень, праця надихне, подарує радість, адже несе матеріальний стимул. Поспішайте на роботу, як на свято, там отримаєте море задоволень, попрацюєте з комфортом, виконавши великий обсяг рутинних зобов'язань з високим продуктивним результатом. Про винагороду не переживайте, вона неодмінно знайде свого трудового героя. Тим більше, що зараз ви на піку кар'єрного, бізнесового зльоту.

У дружніх відносинах можливі фінансові непорозуміння, але дружба – це святая святих, яку не можна оскверняти меркантильними зловживаннями.

КОЗЕРОГИ. Тиждень промайне на любовній ноті, проте ви налаштовані на чисто плотські розваги, щоб задовольнити тілесні апетити, чим порушите гармонію земного і духовного. Майте на увазі: саме там (сфера гастрономічних, сексуальних насолод) і причаївся корінь зла. До будь-яких потреб організму ставитеся серйозно і не йдіть на їх приводу. Духовне зараз має превалювати.

З начальством живіть душа в душу (шеф – ваш покровитель), тоді не нашкодьте професійним справам, де йде успішна реалізація природних талантів.

ВОДОЛІЇ. У творчому пориві ви здатні гори перевернути. Особистість яскрава, харизматична, енергопотенціал для творчої самореалізації досяг кульмінації. Якщо за щось беретеся, від вас вимагається наполегливість, грунтовність, послідовність і стимул облаштувати комфортно сімейне вогнище, особисте життя.

Під рідним дахом належить служити домочадцям, вони командують парадом. І вирішувати побутові проблеми, показуючи власним прикладом прихильність сімейним справам.

Особисті апетити усмиріть, шикувати не можна, це в минулому. Зараз блага даються тільки на найнеобхідніше, задовольняйтеся скромним достатком. В критичну мить допомога завжди прийде.

РИБИ. Ви є фатальним енергетичним епіцентром, навколо якого розгортаються події. Всі особи, що знаходяться зараз в життєвому полі, насправді потрібні вам для духовного вдосконалення. Приховати нічого не можна, все таємне миттєво спливає на поверхню.

Уникайте диктату, конфліктів. Всі розбіжності, незважаючи на агресивне "хочу", можна залагодити мирним шляхом без війни. Магія вашої чарівності діє на суперників, як удав на кролика, тому, якщо виникне інцидент з приводу грошей, пускайте в хід цю гіпнотичну "зброю". Головне – перетворити партнерів по роботі в друзів, союзників і співпрацювати на взаємовигідних умовах, щоб задовольнити обопільні інтереси.

Роботодавці – це ваші благодійники, моліться на них, і виконуйте всі накази.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: