На вихідних в Україну прийде невелике потепління, яке в більшості областей країни може зберегтися до кінця місяця
Про це “Сегодня” повідомив заступник голови Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.
\”Потеплішає у більшості областей України, крім східних. В останніх збережуться морози. У суботу прогнозуються опади у вигляді невеликого снігу на більшій території України\”, — сказав Прокопенко.
За прогнозом Укргідрометцентру, наприклад, у столиці вдень у суботу і неділю очікується від 1 до 3 градусів морозу. Тепліше у ці дні синоптики радять одягатися жителям центральних та північних областей. Наприклад, у Кропивницькому прогнозують морози до -4. Таку ж температуру повітря варто очікувати і жителям південних областей. А ось на сході — у Харківській області — у вихідні прогнозують від -5 до -7.
Щоправда, метеосайти не такі оптимістичні. Наприклад, за даними gismeteo.ua, температура у столиці на вихідних складе до -5, а на сході країни, за даними сайту sinoptik.ua, стовпчик термометра опуститься до -10.
За даними Укргідрометцентру, потепління в більшості областей може зберегтися до кінця місяця — екстремальних морозів не передбачається.