spot_img
23.7 C
London
додомуСуспільствоВ Ужгороді мер провів "антикорупційні" наради

В Ужгороді мер провів \”антикорупційні\” наради

Нараду з керівниками структурних підрозділів Ужгородської міської ради, на якій наголосив дотримуватися законодавства, діяти виключно в рамках правового поля, не допускати корупційних дій, сьогодні провів міський голова Богдан Андріїв. Ішлося також про обов’язок усіх своєчасно і в повному обсязі заповнити декларації про доходи і майновий стан.

В Ужгороді мер провів "антикорупційні" наради

Розпорядникам бюджетних коштів наголосили, що потрібно працювати так, аби бути завжди готовими до будь-яких перевірок.

Богдан Євстафійович доручив керівникам підрозділів провести додаткові роз’яснення всім працівникам щодо дотримання антикорупційного законодавства, ознайомити з відповідальністю за його порушення, нагадати про їхні посадові обов’язки, межі компетенції, етику службовців.

Начальник відділу кадрів Ужгородської міської ради Марія Воловар поінформувала про порядок заповнення електронних декларацій, всім роздали видрукувані роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

В.о. начальника управління правового забезпечення, начальник відділу позовної та претензійної роботи міськради Віталій Пекар наголосив, що особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, не можуть прямо чи опосередковано спонукати у будь-який спосіб підлеглих до прийняття рішень, вчинення дій або бездіяльності всупереч закону на користь своїх приватних інтересів своїх чи третіх осіб. До речі, вчора на сесії міськради прийняли Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Ужгородській міській раді та її виконавчих органах.

Аналогічну нараду міський голова провів згодом і з керівниками комунальних служб, підприємств, обслуговуючих організацій.

Останні новини:

До теми: