Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 22-28 січня: Раки потрапили в полон залежності від обставин, а у Дів грядуть кардинальні зміни на роботі

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні
Гороскоп на 22-28 січня: Раки потрапили в полон залежності від обставин, а у Дів грядуть кардинальні зміни на роботі

ОВНИ. Скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти. У дружньому строю намічається "перезавантаження", зробіть тут ревізію. Відносини, що себе вичерпали, повинні відійти в минуле. Зараз для особистої еволюції потрібні люди високої духовної культури, "просунуті", з неординарним світоглядом, які відчувають дух майбутнього.

На благовірних моліться, вони чарівні, сяють зсередини. Вас об'єднають любов, дружба, спільні духовні інтереси і таємниці. Адже зараз ви, як рентген, пронизує все приховане навколо і ця безцінна інформація повинна стати зброєю в критичний момент.

На службі сумлінно трудіться, економно розподіляючи сили, час, робіть привали між активними штурмами. Не підводьте ділову команду, тут ви невтомний кінь, приречений тягнути трудовий віз, тоді винагорода долі перевершить всі очікування.

Авантюрних закулісних дій слід уникати, на милостиню (соціальну допомогу) довго не розраховувати. Це не риба, а вудка дана долею, щоб навчилися самі заробляти.

ТЕЛЬЦІ. Якщо вами рухають кар'єрні амбіції, це чудовий стимул (і своєчасний, адже тут настають пертурбації!) Для професійного вдосконалення, успішної реалізації природних обдарувань. Зміцнити службові позиції, де ваш геній розквітне всіма барвами, труднощів не складе: активізуйте творчу оригінальність (застарілі методи роботи – це гальмо), і неодмінно йдіть в ногу з науковим прогресом, освоюючи інноваційні технології, підтримуючи братські відносини з керівництвом. У шефа ви одне з найкращих.

У дружній сфері робіть ставку на вірних старих друзів, тут доля влаштувала "інспекцію", вилучаючи баласт відпрацьованих дружніх відносин. Якщо стали епіцентром публічної уваги, сміливо демонструйте таланти і досягнення, розкрутка іміджу в ваших руках!

БЛИЗНЮКИ.
Вас будуть вабити високі матерії і все оригінальне, нетрадиційне. Буде магнітом тягнути заглянути під езотеричний покров, пізнати світ незбагненного. Це кардинально позначиться на світогляді, допоможе знайти відповіді на багато питань, зрозуміти свою місію на цій землі. Тільки не вступайте в полеміку з відсталими особами. Щоб пізнати істину, спілкуйтеся, обговорюйте таємне із духовними людьми. Метаючи перли перед свинями, ризикуєте бути розтоптаними.

Одночасно підтримуйте вогонь в сімейному вогнищі. А в професійній сфері (якщо не щастить з кар'єрним ростом) постарайтеся зберегти напрацьований досвід. І майте на увазі: тільки професія, що відповідає вищому покликанню, стане фундаментом для ділового та матеріального зростання в майбутньому.

РАКИ. Крила пов'язані, ви перебуваєте в полоні тотальної залежності від обставин, чужих запитів, інтересів, амбіцій, де форс-мажорні обставини є нормою. Приборкаєте пристрасть бажань і танцюйте під "акомпанемент" чужих правил і побажань, фінансових можливостей. Вони оригінальні, нетрадиційні, але на щастя, вони є сигналом з майбутнього, що ігнорувати протипоказано, якщо дорожите кар'єрною і матеріальною стабільністю (зростанням).

Приятельські стосунки є доленосними і нині переходять у фазу практичної співпраці. Маніпулювати ними на свій лад не можна, тут потрібна обопільна користь, щоб усім було добре. Гра в одні ворота вилізе боком.

В інтимній сфері гряде "перезавантаження", стосунки з коханими повинні перейти в іншу площину, інакше ваш союз приречений дати тріщину. Щоб почуття не зачахнули – експериментуйте! Справжня любов регулярно вимагає тонізуючого підживлення!

І частіше приділяйте увагу рідним, будинок – це райська обитель, де ви відчуєте повноцінне особисте щастя.

ЛЕВИ. Тема партнерського співдружності потребує "переформатування". Міняйте себе і живіть душа в душу з обранцем! Співзвуччя "я плюс ти" є найціннішим скарбом, який слід заробляти взаємною турботою, духовною єдністю, спільними діловими інтересами, захопленнями і сексуальною гармонією.

Щоб стати ближче і рідніше, остерігайтеся диктаторства, ваша самовіддача в тандемі повинна домінувати: не шкодуйте серця, гаманця заради коханих, це запорука гармонійного союзу. І постарайтеся сумлінно виконати всі боргові зобов'язання. Люди, яким ви зобов'язані, повинні бути максимально задоволені.

ДІВИ. На робочому фронті ось-ось настають кардинальні зміни. Доробляти те, що "зависло" з різних причин, виконуючи завдання працедавців не абияк, а з урахуванням прогресивних вимог часу. Пориньте з головою в динамічну атмосферу службового колективу. Вона надихає, несе цілющий ефект, тут рани загояться, а відчуття професійної цінності (де ви майстер на всі руки) вселить оптимізм в світле майбутнє.

Подружнім парам слід приборкати конфліктного джина, не дозволяйте супутникам собою маніпулювати, а дипломатично впроваджуйте задумане. Ви особистість самодостатня, мудро рулите, а партнерів візьміть на причіп. У них маса достоїнств, і якщо зіткнулись шпаги амбіцій – це не привід для остаточного розлучення.

ТЕРЕЗИ. Вас закрутить романтична заметіль, веселіться, насолоджуйтеся серцевою гармонією, дружіть з Музою. Зараз йде зарядка життєвого акумулятора високочастотними духовними енергіями, намічається зміна любовних захоплень. Якщо шукаєте лицаря серця – це повинен бути один і коханець в одній іпостасі. Тільки не взувайте чужі "чоботи"! Сім'я – святе! Одиноким можна "кадрити" тих, чиє серце вільне.

Життя грає на трубі, "вальсуйте" і всіх любіть! Зараз ви здатні на оригінальні артистичні перевтілення, і покликані активізувати в людях тільки прекрасні струни душі.

Якщо на роботі важко, залиште це ярмо і займайтеся тією справою, яка подобається або надихає творчо. Йти на поводу у роботодавців не можна, навантажать непотрібною роботою, від якої захворієте.

А якщо ви начальник, поставтеся з розумінням до підлеглих.

СКОРПІОНИ. Вам належить успішне перетворення – в роль зразкової берегині будинку. Тримайте руку на сімейному пульсі. Доброзичливість, дружня консолідація з родичами посилить авторитет, ставши запорукою домашньої ідилії. По крайней мере, якщо у вас є духовна монолітність і єдність ділових інтересів з близькими, все піде чудово.

І не дозволяйте дітям і коханим вами маніпулювати, це зашкодить їхній долі. Навпаки, допоможіть бідолахам позбутися егоїзму, щоб змінити себе на краще і вписатися у вимоги обставин, соціуму. А будете виконувати їхні забаганки – зробите собі і їм гірше.

Більше рухайтеся, спілкуйтеся з друзями, разом вам судилося йти одним шляхом до мети, гори звертаючи! Зміна ландшафту – необхідна умова для втілення успішних широкомасштабних планів.

СТРІЛЬЦІ. Пошуки сенсу буття, "перевірка на міцність" духовних принципів полягають в умінні знайти точки дотику з малознайомими людьми на тлі єдності ідеалів і духовних інтересів. Це дозволить зберігати високий моральний ценз і відрізнити зло від добра. Не уникайте випадкових знайомств, з радістю зав'язуйте різноманітні контакти і збагачуйте розумове "депо" цікавою інформацією, прогресивними знаннями. Хочете чи ні, зміна оточення (тут панує застій) зумовлена.

Не випускайте з-під контролю кар'єрне (бізнес) судно, інакше воно ризикує сісти на мілину через побутових проблем. Віз сімейних зобов'язань потрібно розподілити на всіх рівномірно.

Зараз ви командуєте парадом, маючи величезний вплив на хід подій, людей, дерзайте, але пам'ятайте: відповідальність за будь-які дії посилюється. Помилки, зловживання стягнуть сторицею.

КОЗЕРОГИ. Моральна цитадель (ідейні переконання, благі наміри) піддаються серйозному випробуванню, йде девальвація життєвих цінностей. Однак зараз ви самі собі хазяїн і слуга, чиніть так, як велить серце і совість, ставте глобальні благородні цілі і впевнено до них рухайтеся. А якщо хтось збиває з праведного шляху, ставить палиці в колеса – сміливо женіть геть шкідника.

Якщо займаєтеся улюбленою справою і відчуваєте, що це Вище покликання, значить, вам крупно повезло, так тримати! Покровителі допоможуть.

ВОДОЛІЇ. Подбайте про зовнішність, кардинально змініть імідж, оновивши по моді гардероб, зачіску, макіяж, продумавши до дрібниць туалет. Не стримуйте внутрішній імпульс стати гарним, привабливим, це природна потреба, мотивована глибинними трансформаційними процесами.

Не слід заздрити щасливчикам, ви теж створені для любові і свій ідеал знайдете, але не поруч з будинком, а далеко. Подорожуйте!

РИБИ. Візьміть тайм-аут. Мирська суєта втомлює і шкідлива. А ось самітництво – це прекрасно, воно заповнить Божественним спокоєм внутрішній світ. Наведіть порядок у думках, приборкаєте тривоги, проженіть геть різну "маячню", докучливі підозри і самообмани і постарайтеся змоделювати щасливе майбутнє.

Зараз ви особливо сексуальні й чарівні, тому бути коханими і бажаними нічого не заважає. Паруйтесь, об'єднуйтеся з союзниками, але фундаментом відносин повинна стати не тільки любов, а й дружба. І майте на увазі: йти напором не можна, запрошення на вальс любові треба скромно чекати ... Ініціативний ентузіазм, навпаки, відлякує гармонійну половинку.

У справах плідну співпрацю базується не тільки на високому професіоналізмі, але і на єдності духовних цінностей з партнерами.

Джерело


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: