spot_img
13.6 C
London
додомуСуспільствоЧерез рік школи стануть профільними: 9 предметів з 22 (ВІДЕО)

Через рік школи стануть профільними: 9 предметів з 22 (ВІДЕО)

Обговорення нової програми триватиме до кінця місяця. Зміни запустити планують з наступного року.

Через рік школи стануть профільними: 9 предметів з 22 (ВІДЕО)

Обов\’язкових предметів стане менше – з 22 перелік скоротять до 9. Це українська та іноземна мови, література, історія України та всесвітня історія, математика, людина і суспільство, людина і природа, фізична культура та захист вітчизни.

Інші предмети з розкладу не зникнуть. Зміниться лише кількість годин їх вивчення. Залежатиме це від того, яку саме спеціалізацію обере учень. Наприклад, проблем з точними і природничими науками у профільних класах не буде. Однак вивчення цих дисциплін зведуть до мінімуму для гуманітаріїв.

У школах до змін готові, але є запитання. Зокрема у вчителів. Адже їхня і так невелика зарплатня напряму залежить від кількості уроків. Цікавлять і підручники. З ними в Україні й так проблема. А тепер треба буде розробити по 2 варіанти – загальний та поглиблений.

Обговорення нової програми триватиме до кінця місяця. У міністерстві освіти обіцяють, до того часу всі нюанси будуть вирішені, підручники надруковані.

Батьки, чиї діти підуть до реформованої старшої школи, по-різному реагують на нововведення. Чиновники зізнаються, що найскладніше реформу буде реалізувати у сільських школах. Адже кількість учнів та вчителів там менша від загальноосвітніх міських закладів.

Джерело

Останні новини:

До теми: