spot_img
18.5 C
London
додомуСуспільствоПам’ять Володимира Висоцького вшанують в Закарпатській обласній бібліотеці

Пам’ять Володимира Висоцького вшанують в Закарпатській обласній бібліотеці

25 січня, у середу, о 17.00 у головній книгозбірні краю (пр.Свободи,16) відбудеться вечір пам’яті «Володимир Висоцький: політ триває».

Пам’ять Володимира Висоцького вшанують в Закарпатській обласній бібліотеці

Володимир Висоцький – культова постать, яка не потребує знайомства. Висоцький написав близько 700 пісень і віршів, з великим успіхом гастролював у СРСР і за кордоном. Самостійно й у співавторстві створив кілька прозаїчних творів. Як актор зіграв близько тридцяти ролей у фільмах, зокрема «Місце зустрічі змінити не можна», «Вертикаль»).

Висоцький особливо прославився виконанням своїх авторських пісень під акустичну гітару. У роки суворої цензури він зачіпав цілу низку заборонених тем, через що і сам багато в чому був під забороною, — в радянські часи його записи розповсюджувалися майже виключно на магнітоальбомах, йому забороняли зніматися у багатьох фільмах, а виїзд за кордон став можливим тільки завдяки активним діям дружини — французької актриси Марини Владі.

Мало хто знає, що Володимир Висоцький давав свій таємний концерт в Ужгороді. Відома й дата та місце – червень 1974 року, готель «Ужгород». Про цей факт та інші події з життя співака всі бажаючі зможуть дізнатися на заході. А також послухати декламування віршів Висоцького, виконання його пісень та авторських композицій, написаних під впливом творчості Висоцького, повідомляє зав. відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка Євгенія Напуда.

Крім того, під час вечору відбудеться презентація фільму «По следам Высоцкого», який зняв ужгородець Шоні Горонглаб.

Останні новини:

До теми: