spot_img
17.1 C
London
додомуНадзвичайні подіїУ більшості населених пунктів Закарпаття електроенергію відновлено, проїзд по головних трасах забезпечений

У більшості населених пунктів Закарпаття електроенергію відновлено, проїзд по головних трасах забезпечений

Протягом ночі на неділю (15.01) ремонтні бригади енергетиків продовжували усувати наслідки аварійних відключень, що сталися по області в суботу внаслідок налипання мокрого снігу та масового падіння дерев на лінії електропередач.

У більшості населених пунктів Закарпаття електроенергію відновлено, проїзд по головних трасах забезпечений

Як повідомляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, до 3-ї годині ночі світло відновлено в більшості відключених сіл, а також у санаторії «Квітка Полонини» на Свалявщині, де відпочивало близько 500 туристів.

Станом на 10.00 по області залишаються повністю без світла 8 і частково – ще 8 сіл у Перечинському, Великоберезнянському, Свалявському та Воловецькому районах. Аварійні бригади продовжують усувати наслідки негоди, протягом сьогоднішнього дня електроенергія має бути відновлена в повному обсязі.

Проїзд до шести високогірних сіл на Воловеччині вище Жденієва поки що заблокований через півметровий шар мокрого снігу. Усі села – з електроенергією, сьогодні для розблокування дороги буде задіяна важка гусенична техніка.

– Рух транспорту по головних трасах Закарпаття здійснюється в нормальному режимі, проїзд автомобілів через чотири перевали на адміністративній межі області (у тому числі великовагових фур через Абранский та Латірський перевали) забезпечений, – повідомляє Геннадій Москаль. – Однак через пониження температури на багатьох автодорогах утворилася ожеледь, проїзд ускладнений, тому облдержадміністрація вкотре закликає водіїв бути максимально обережними, а по можливості взагалі утриматися від поїздок.

Останні новини:

До теми: