spot_img
18.5 C
London
додомуНадзвичайні подіїНа Воловеччині кілька сіл заблоковані снігом, а на Великоберезнянщині електропостачання відновлено

На Воловеччині кілька сіл заблоковані снігом, а на Великоберезнянщині електропостачання відновлено

На Воловеччині кілька сіл заблоковані снігом, а на Великоберезнянщині електропостачання відновлено

Аварійні бригади продовжують працювати над ліквідацією наслідків негоди в Закарпатській області. Погодні умови все ще залишаються складними, рух автомобілів по головних транспортних артеріях хоч і сильно ускладнений, однак забезпечений.

На Воловеччині півметровий шар мокрого снігу заблокував проїзд транспорту до кількох високогірних сіл вище Жденієва, а саме: Пашковця, Перехресного, Збинів, Буковця, Розтоки та Кечірного. Загалом по області без електроенергії залишається 18 населених пунктів, у тому числі відомий санаторій «Квітка Полонини» в с.Солочин Свалявського району.

– Енергетикам доручено докласти максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення енергопостачання, – наголошує Геннадій Москаль. – За необхідності аварійним бригадам нададуть додаткову всюдихідну техніку від рятувальників та управління лісового господарства.

У Великоберезнянському районі аварійні відключення ЛЕП внаслідок падіння дерев та налипання мокрого снігу вдалося ліквідувати, практично весь район зі світлом. Через підняття температури й часткове танення снігу на автодорогах у багатьох місцях утворилася снігова каша, в області вже сталося кілька ДТП в тому числі з летальним результатом, тому облдержадміністрація ще раз закликає водіїв бути максимально обережними, а по можливості взагалі утриматися від поїздок.

Останні новини:

До теми: