Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 15-21 січня: Тельцям пора прокинутися від депресивної сплячки, а Левам не можна перевтомлюватися

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на наступному тижні

Гороскоп на 15-21 січня: Тельцям пора прокинутися від депресивної сплячки, а Левам не можна перевтомлюватися


ОВНИ. "Хто старе згадає, тому око геть, а хто забуде – два". Не "накручуйте" себе, вибачте кривдникам і самі покайтеся в допущених помилках. Адже до лику святих не зараховані (а зараз криза в світогляді). Тоді конфлікти "батьки – діти", "начальник – підлеглий" вичерпаються. Уміння сумлінно служити людям, невтомно працювати в будь-якій сфері стане чудовим плацдармом для кар'єрного злету (пощастить виконавчим Овнам), напрацювання фахових навичок. Вже контактуйте з керівництвом, відбудовуйте мости співпраці, вас оточують надійні благородні партнери. І не зациклюйтеся на сімейних проблемах, ваше завдання – досягти гармонії з навколишнім середовищем на всіх рівнях.

Якщо обставини схиляють до благодійності, подайте милостиню нужденним (її "асортимент" різноманітний), тут за вами числяться кармічні "борги", яких потрібно позбуватися.

Якщо маєте в руках ключ від чужих таємниць, не намагайтеся ним користуватися зі злим умислом.

ТЕЛЬЦІ. Практицизм, рентабельність і вигода – ось кити, на яких тримається ваша життєва філософія, і це нормально. Головне – робити все з любов'ю, щоб доставити не тільки собі задоволення, а й іншим радість і користь. Чужа оцінка дуже важлива, це "тест" на правильність дій. Уважно прислухайтеся до сторонніх порад, вчасно реагуйте на критику, зауваження. Шлях вашої долі встелений квітами любові до всіх, а у кого серце заковане льодом байдужості, це дуже поганий симптом. Терміново прокидайтеся від депресивної сплячки!
Зі старими друзями дружіть, але не штовхайте їх на посадові порушення. Нехай будують кар'єру. І самі вчасно всюди розплачуйтеся! Особливо не крадіть чужий час.

БЛИЗНЮКИ. Реальність прагматична і розщедрюватися (якщо не заслужили) не в її правилах. Мови, де превалює "дай", без відповідної віддачі вона не розуміє. Хіба що дати в кредит, який потрібно вчасно повернути. Інакше прострочений борг експропріює зі штрафними санкціями. На чуже не зазіхайте, дають – беріть, але пам'ятайте про золотий принцип взаємної віддачі. У всесвіті закон рівноваги енергій працює бездоганно на всіх планах!
У професійній сфері дежавю, якщо щось повертається з минулого, значить, так треба, щоб визначитися і закрити цю тему. Залишиться тільки те, що відповідає вашому покликанню. Головне – бути зразковим сім'янином, бо тут закладається фундамент на далеке майбутнє.

РАКИ. Ви пов'язані узами співробітництва з партнерами, яких обрали самі. Ідіть з ними в ногу, нехай диктують свої правила, ваше завдання – скоритися або відійти в сторону. Якщо в світогляді йде "перезавантаження", ідеали терплять крах, значить, так треба, вони себе вичерпали. Не панікуйте, піде баласт, а то справжнє, що потрібне для прогресивного розвитку, залишиться. Робота і службові обов'язки дуже вплинуть на ваші погляди, але не повинні страждати. Адже тут випробувальний полігон для професіоналів, де не можна порушувати духовні і земні закони.

Насолоджуйтесь родинним щастям, ваш будинок зараз під благословенним захистом Небес.

Невдачі в кар'єрному зростанні є підтвердженням, що ваша професія не затребувана в соціумі, ви відстали і не йдете в ногу з часом.

ЛЕВИ. Справі час, а забаві годину. Тоді будете здорові і багаті. Чи не перевтомлюйтеся, розумно чергуйте працю з відпочинком. Безсумнівно, ви чудова "робоча конячка", здатна зорати незайману цілину, що іншим не під силу, і добре заробити. Мета стати матеріально незалежними поставлена правильно і є доленосною. А чужі ресурси вам потрібні лише для "розкрутки", реалізації особистих планів. Головне – не взяти зайвого.

Вчасно всюди розплачуйтеся, робіть подарунки, потрібні особисті покупки. І більше рухайтеся, спілкуйтеся з людьми, проявляючи всебічну цікавість. Навколишній світ прекрасний у своїй різноманітності, це унікальний тонік для душі, регулярно вимагає натхненних вражень. Все, що потрібно для повного щастя, – поруч!

ДІВИ. Ваш орієнтир – любов, розваги, творчість. Дружіть з Музами, облаштовуйте особисте життя, де артистизм є невід'ємною частиною роботи з різними сценаріями, і не заморочуйтеся болючими проблемами. Їм ні кінця, ні краю. Життя – це гра, де призи отримують ініціативні, які вміють запалювати і робити правильний вибір. А матеріальні досягнення використовують не для егоїстичних потреб, а як важіль до реалізації благородних задумів.

Якщо кохані партнери (вони, до речі, чарівні, з колосальною внутрішньою силою) служать гальмом, це сигнал, що їм потрібно змінитися, щоб під вас підлаштуватися. Ну а якщо не хочуть, прапор їм в руки, нехай йдуть своєю дорогою! Незадоволеність під сімейним дахом може перейти допустиму межу. Фатальність у відносинах наростає...

ТЕРЕЗИ. Вам доведеться розриватися між домівкою і роботою, але перевагу віддати родинним справам. Тут надійний причал. Займайтеся побутом, відновлюйте стосунки з дітьми, батьками, догоджайте благовірним. Вони пашуть в поті чола на роботі, а вам слід їхні обов'язки взяти на себе. По-іншому не можна. Родинний вівтар вимагає ваших жертв. Якщо робота на службі йде за інерцією, без натхнення – це знак, що вона себе віджила і не треба себе силувати. Коло зобов'язань і повноважень потрібно скоротити. Займайтесь особистим іміджем, викорінюйте погані звички, ви повинні сяяти чеснотами!

СКОРПІОНИ. Ви – еталон тверезого мислення, практицизму, інтуїції, що допомагає блискуче орієнтуватися в навколишньому світі, використовуючи з максимальною продуктивністю збіг обставин. Шансів для перспективних зв'язків дуже багато, але дружні контакти зараз грають доленосну роль, ви без друзів – як дерево без коріння. А ось на романтичних зв'язках, спливаючих з минулого, доведеться, перехворівши, поставити крапку. Втім, справжнє кохання невгасиме, і якщо воно було, йому судилося горіти в серці. А ліві пригоди вас збанкрутять матеріально і морально.

СТРІЛЬЦІ. Ви зацікавлені в матеріальній стабільності і це найактуальніша тема. Досягти її можна завдяки діловій майстерності, затребуваній професії, де можна побудувати кар'єру. Блага потрібні, перш за все, для духовного розвитку (схвалюються інвестиції в особистий духовний проект), а потім для побутового комфорту. Прагніть збалансувати ці потреби, тоді крила не будуть зв’язані. В соціумі ви популярні і затребувані, маєте благородних друзів, а ось в сімейних пенатах обстановка напружена. Тут розігруються кармічні сюжети з минулого, і дуже хворобливі, щоб піти в архів пам'яті. Будьте розсудливі і милосердні, бо якщо коса домочадців знайде на камінь вашої принциповості, фатальних тріщин не уникнути.

КОЗЕРОГИ. Ви приречені викорінити вади, комплекси, негативні звички, взяти на озброєння найкращий досвід минулого і перетворитися на всіх рівнях, щоб стати досконалішими. Якщо "обросли мохом" і не бажаєте, за вас це зробить доля, але вже дуже болісно. Відсіче, як скальпель хірурга, все токсичне і непотрібне. Постарайтесь, щоб ваші цілі, ідеї мали гуманну перспективу заради щастя оточуючих, тоді зможете впевнено рухати їх вперед – союзники знайдуться і допоможуть. Ті, хто став заручником власних амбіцій, можуть страждати від хронічних хвороб, потрапити до лікарні. Знайдіть улюблену справу, що стане найкращою віддушиною. І обов'язково удоскональте професійну майстерність. Тут ви "ас", що високим начальством буде оцінено за заслугами.

ВОДОЛІЇ. Підіть у тінь, ваше місце "за кадром". Там розігруються динамічні сценарії, де треба буде вирішувати чужі проблеми. Ініціативу проявляти не слід, економте сили, а коли потрібно, доля сама вас покличе в бій на поле дій. До речі, якщо здрейфите, доведеться підняти білий прапор і здатися в полон. Реалізація особистих бажань – це шлях регресу. Тут Небеса роблять ревізію, адже багато, чого хочеться, насправді вже вам не потрібно і шкодить. Працюйте на віддачу, просять про щось навколишні – йдіть назустріч, поділіться, чим багаті. І не намагайтеся використовувати з корисливою метою друзів. Або подружитися з тими, хто вигідний. Це не має сенсу.

РИБИ. Насолоджуйтесь шлюбним щастям, зараз ваші полум'яні серця б'ються в унісон. Партнер – прекрасний друг, союзник, готовий огорнути не тільки любов'ю, а й матеріально забезпечити, адже йому зараз щастить з грошима. Нехай сміливо "рулить", а ви тихо "підстраховуйте". Відносини переходять на новий виток розвитку, про що так давно мріяли. В кар'єрі – напружена смуга. Уникайте маніпуляцій, так, ви здатні своєю чарівністю магічно впливати на шефа, але, на жаль, це не дасть бажаний результат. Якщо друг став начальником – терпіть, бунт загрожує неприємними інцидентами.

Джерело


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: