Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям

Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям
Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку в 2017 році. Рік Вогняного Півня приготував для всіх чимало сюрпризів.

ОВНИ.
Робочі жнива тривають (до травня), з відповідальністю виконуйте щоденні зобов'язання, на службі відточуйте професійну майстерність, яка неодмінно знадобиться в майбутньому. Незважаючи ні на що, вкладайте максимум енергії в щоденну працю і тоді вам не страшні ніякі негаразди, грошей додасться. Якщо на душі шкребуть кішки, робота - найкращий порятунок. Невтомних трудівників і тих, хто сповідує здоровий стиль буття, доля обов'язково нагородить. Тіло - це храм душі, і про нього слід дбати.

А ось на бажанні уникнути болючих проблем, сховатися від світу, занурившись в "нірвану" ілюзій, доведеться поставити хрест. У березні прощання буде найболючішим. Досить літати в хмарах, спускайтеся на землю. І не чіпляйтеся за те, що від вас йде. Успішна перспектива ділового успіху і духовного зростання очікує тільки працьовитих, виконавчих Овнів. А ледарі отримають свою порцію покарання.

У травні етап (півтора року) напруженої рутини закінчується. Їх величність Муза постукає в двері, зустрічайте дорогу гостю, вона надихне на творчі і любовні подвиги. Таланти розквітнуть, життя перетвориться з сірих буднів в свято, наповнене романтизмом і творчим азартом, що допоможе знайти справжню свободу духу, розкрити багатий творчий потенціал. Головне - не пишатися, інакше всі результати будуть анульовані. Беріться за цікаві пропозиції, бути гвинтиком в колективному механізмі вже не можна. Підкоряючись громадським ідеалам, ви "розчиняється" як особистість, соціум гасить паростки творчого ентузіазму і тільки в гармонійному дружньому колі вдасться всебічно самореалізуватися. Тут вроджені таланти зможуть розкритися, як квітка назустріч сонцю.

На особистому фронті розквіт, адже поруч благословенний партнер, посланий Небесами. Насолоджуйтеся спілкуванням з половинкою, вас чекає багато цікавих спільних справ. У серпні самотні зустрінуть заповітну любов (подруги, друзі перетворяться в коханців), а подружні пари з новою силою закохаються одне в одного.

Процес структурування накопиченого життєвого досвіду триває, визначитися з новим світоглядом потрібно обов'язково, але це завдання складне. Тут таїться багато спокус, що ваблять на хибний шлях. Будьте розсудливі, є високий ризик стати жертвою псевдоідеалів, сектантів.

ТЕЛЬЦІ. Ви яскрава індивідуальність, не намагайтеся злитися з натовпом. Дотримуйтесь велінням серця і займайтеся тільки улюбленою справою (до травня), отримуючи від цього задоволення. Життя прекрасне, дарує радість, взаємну любов, підвищує енергопотенціал, і це ви повинні відчувати кожну мить. На службі теж все чудово, тут ви майстер на всі руки, відмінний трудівник, яким начальство не натішиться і щедро винагороджує. Творчий настрій високий, тому будь-яке завдання виконується на найвищому професійному рівні (корисна робота за вільним графіком).

Труднощі в партнерських відносинах гасіть любов'ю, уникайте конфліктів, переможців в битві не буде. З березня в шлюбі починається нейтральна смуга, приводів для сварок буде менше. Після травня сконцентруйтеся на зміцненні домівки, протягом півтора років ви повинні побудувати надійний тил. Чи не тимчасовий, а з прицілом на 18 років. Втім, все буде йти, як по накатаній доріжці, проявляти надмірну активність, амбіції навіть шкідливо. Багатьох чекає поліпшення житлових умов, придбання нерухомості, земельних ділянок, дачі. Головне - упорядкувати те, що є, і створити собі суверенна простір, на яке ніхто не зазіхає.

А ось у професійній і кар'єрних діяльності намічається закономірний спад. Справа, якою ви займалися останні 8-10 років, вже набридла. Всі важливі проекти йдуть до логічного завершення і треба підводити підсумок, не роблячи акцент на зростанні і захопленні позицій. Пригальмуєте, пора лягти на дно, проаналізувати своє життя і досягнення. Втім набридла робота сама вас готова покинути (наприклад, під час реорганізації вас можуть несподівано скоротити). Не слід всіма силами чіплятися за посаду, статус, бізнес, штурмувати начальство, високих покровителів - помножите втрати.

Ідеальний варіант - займайтеся будинком, сім'єю, а робота прийде сама і не варто напружуватися при її пошуку. У фінансовій сфері найвдаліше перше півріччя. У другому прекрасний час для співпраці, але доведеться жити економно, витрачати розумно, розраховуючи тільки на власний гаманець. Найменший фінансовий ризик - це витончений небезпечний ворог, краще синиця в руках, ніж журавель у небі. Уникайте боргів, кредитів. Тих, хто піддасться спокусі вкласти і швидко заробити, чекають збитки. З жовтня прекрасний час для реєстрації відносин, зміцнення шлюбного союзу. Холостяки зустрінуть благословенну половинку. Загалом, вирішуючи дилему "сім'я-робота", віддайте перевагу сім'ї, це доленосне завдання (з травня).

БЛИЗНЮКИ. Бізнес дихає на ладан, кар'єрний шлях вгору заблокований (до травня), НЕ ломіться в закриті двері - це на шкоду. Визначтеся, в чому ви відбулися, де вичерпали свій професійний ресурс і з вдячністю залиште цю діяльність або місце роботи. Зараз звільняється простір для нового, яке вже стоїть на порозі. Святе місце пустим не буває.

А поки задовольняйтеся нинішнім статусом і неодмінно зміцнюйте сімейну цитадель. Це першочергове завдання. Все, що пов'язано з будинком, нерухомістю, родичами постарайтеся вирішити, бо в другому півріччі від цього вантажу проблем доведеться звільнитися і направити потенціал в інше русло. Це контакти, знайомства, налагодження зв'язків будь-якого роду. Самоосвіта, шліфування ділових навичок. Якщо хтось сподобався, цікавий - це ваш чоловік і надалі принесе велику користь. Жити стане легше, веселіше, бо вас буде вести саме провидіння.

В особистому житті дощ щасливих сюрпризів триває, творча самореалізація в розквіті. Розважайтеся, завойовує симпатії, зваблюйте протилежну стать. У вас має бути час для романтичних експериментів, цікавих пригод, хобі, адже це прекрасний тонік для душі. Але порушувати обітницю вірності заборонено, це від лукавого. Ви зобов'язані відчувати моральну межу, яку переходити не можна, продемонструвавши приклад лебединої відданості.

У шлюбних пар ще з минулого року триває період випробувань на міцність, "тестуючи" на внутрішню зрілість, готовність жити в подружньому союзі. І якщо не хочете залишитися біля розбитого корита, любіть усім серцем обранця і пристосовуйтеся до його "вибриків". Рвати узи нерозумно. Краще не знайдете.
Протягом року намагайтеся максимально реалізуватися творчо, займайтеся тільки улюбленою натхненною справою, - рутина вас вб'є. Восени нарешті крига скресне в роботі, надійдуть нові пропозиції, з'являться можливості для додаткових заробітків. Березень - хворобливий період розплутування кармічних вузлів, лякаючий безвихіддю. Але ви приречені його пройти.

РАКИ. Життя прекрасне і багатогранне, з радістю відкриває обійми допитливим непосидючим Ракам, спраглим пізнати все, бути в курсі різноманітних новин - від сусідських пліток до подій світового масштабу. Не ховайтеся в мушлі, будьте комунікабельні, активно рухайтеся в просторі, відкриваючись всьому новому, що зустрічається на шляху (до травня). Недалекі поїздки, спілкування, знайомства повинні поєднуватися з чимось новим, вам варто інтенсивно черпати чужий досвід, вчитися практичних навичок на ходу, регулярно займатися самоосвітою, проявляти винахідливість. На щастя, все, що потрібно для повноцінного буття, перебуває не в далеких краях, а поруч, беріть і користуйтеся!

У другому півріччі пріоритети змінюються, на перше місце виходить потреба у фінансовій незалежності. Головне - не лінуватися, матеріальний стимул є, а робота знайдеться. Працюйте в тій сфері, де ви компетентні, йдіть в ногу з часом, освоюючи прогресивні технології. Вам обов'язково потрібно знайти твердий матеріальну ґрунт під ногами, щоб не жити за чужий рахунок, а навпаки, фінансувати інших.

Якщо є борг по кредиту, позичили гроші, диру слід терміново закрити, адже це виток енергії. На чуже доля накладає "заборону", вчіться жити на власні ресурси, тоді знайдете силу і впевненість, життєвий акумулятор не «сяде". Про "дай" забудьте, якщо вам щось пошкодують, проігнорують прохання, не ображайтеся на скупердяг, так треба для вашого блага.

В особистому житті все чудово, грійтеся біля сімейного вогнища, тут місце щастя. Восени закладається вдалий цикл (на рік) в любовній сфері, навколо літають небесні ангели, запалюючи на романтичні захоплення. Втім, творчий потенціал теж зросте, тому з чистою совістю можете віддати перевагу улюбленим заняттям або роботі, яка не забирає, а примножує енергію.

А ось здоров'я в зоні ризику, не перевтомлюйтеся, тримайте в чистоті тіло і совість і обов'язково дотримуйтеся Божих заповідей. Вкрадене у інших, відгукнеться вам болячками. Нагромаджені невиплачені борги також підсвідомо будуть "отвампірівать" сили. Осінь увірветься жаданим вітром, пробудивши серце від романтичної сплячки (на рік). Охоче здайтеся в полон любовної пристрасті, не пошкодуєте!

ЛЕВИ. Тримайте руку на фінансовому пульсі і пам'ятайте: ви добувач, годувальник і кредитор для оточуючих. До кінця травня потрібно створити міцну платформу для життя і чітко визначитися з джерелами прибутку, від яких залежить матеріальне майбутнє. Виключіть будь-які ризики, ваше завдання - чітко контролювати всі свої ресурси. Витрачайте їх розумно, а надлишки відкладайте для реалізації подальших планів, важливих покупок. В борг не давайте (подарунки схвалюються), навпаки, вам повинні повернути старі борги (моральні, матеріальні), не соромтеся, а нагадуйте про це людям.

У другому півріччі шлях долі кардинально змінюється, починається етап випробувань в партнерстві, закладаючи базу на 9 років. Щоб знайти міцний духовний стрижень, потрібно навчитися приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність. Запорука правильного вибору - це позбавлення від будь-яких залежностей (психологічної, емоційної, матеріальної, сексуальної). Розчищайте поле для переконань, принципів, залишивши тільки ті, які стануть дороговказом.

Багатьом доведеться поміняти коней на переправі, женіть геть страх самотності! Якщо ви занадто боїтеся втратити того, до кого "прикипіли", розставання майже неминуче. Ну, а якщо готові відправитися в автономне плавання, о диво (!) Вам обов'язково пошле надійного супутника. Відважним і незалежним Левам, запальним ентузіазмом, відкриті всі дороги. А тим, хто "розчинився" в судженому, слід терміново міняти тактику, брати кермо влади в свої руки. Інакше розлучення протягом півтора року неминуче.

Втім, якщо в шлюбному союзі є потенціал для зростання - вдало пройдете кризову смугу і залишитеся разом. Одиноким ідея фікс вийти заміж або одружуватися за всяку ціну - згубна. Намагаючись активніше це зробити, ви йдете проти течії. Остерігайтеся потрапити в рабство пристрасті, якщо не в силах себе контролювати - це від лукавого!

Фон року благодатний для різноманітних контактів з людьми, поїздок (недалеких), зустрічей, навчання, збагачення досвідом. Осінь подарує шанс вирішити проблеми з житлом, нерухомістю, дачею, землею. Але будь-які події несуть друк зумовленості, мотивовані кармічно. Лютий, серпень продемонструє, наскільки ви відхилилися від доленосного "азимута" і скорегує помилки.

ДІВИ. Кожна людина-це унікальне неповторне Боже створіння, в чому доведеться переконатися на власному житті. Пошук себе, персонального шляху розвитку триває до травня. За минулий рік ви проробили величезну роботу, і зараз чітко визначилися, який світогляд є рідною, а які стандарти нав'язані суспільством, партнерами, і від них слід відмовитися. Не шкодуйте про спалених мостах, вони теж поштовх до прогресу. Так, ви сам собі господар, шанована і авторитетна, блискуче себе позиціонуєте в соціумі, вмієте робити правильний вибір і нести за це відповідальність. Що і треба було довести. Необхідно визначитися, з ким готові бути поруч, а з ким розійтися і чому. Можливо, відносини вичерпали себе, що не чіпляйтеся за те, що себе віджило - це гальмо на шляху до досконалості.

Інший варіант: якщо партнер віддаляється або далеко їде, це не трагедія. Значить, ви його "приватизували" і зробили підкаблучником. Але святе місце порожнім не буває, вакансія заповниться за потрібне коханою людиною. У другому півріччі ключове завдання змінюється. Розбиратися в собі доведеться на більш глибинному рівні, зачіпаючи приховані шари підсвідомості. Що там заховано всередині за красивим фасадом? .. Корисно не орати, як кінь, а побути відлюдником. Приділяти менше уваги мирських справ, старанно молитися і каятися, очищаючи тіло і душу від гріховних шлаків, відвідувати храми, долучатися до святинь, подавати милостиню нужденним. Якщо проігноруєте - будете покарані.

З фінансами все вдало, джерела прибутку фонтанують, але багатством слід неодмінно щедро ділитися, оскільки Творцем буде даватися більше благ (і любові), ніж потрібно. Борги повернуть. Протягом року намагайтеся підтримувати сприятливу погоду в будинку, бо тут будує підступи нечистий, штовхаючи на руйнування. Доцільно "накачувати" духовні, емоційні, інтелектуальні "м'язи", розвиватися фізично, наповнюючи життєве "депо" енергоресурсами. Для цього створені ідеальні умови. Березень - місяць хворобливих кармічних "розв'язок". Травень, червень - період професійного злету. Якщо робота обтяжує, не сприяє творчій самореалізації, зараз ви маєте право від неї відмовитися. Нове заняття саме вас знайде.

ТЕРЕЗИ.
Зараз ви феноменально популярні, щасливі, харизма сяє, що багатьом не дано і дуже завидно. Байдужих немає: одні обожнюють, інші ненавидять. Головне - не розтринькати цей дар на самовозвеличення, викорінити комплекси, модернізувати свій внутрішній світ і зіграти по-крупному, уникаючи корисливих інтересів, які є "диявольською інфекцією".

До травня ви сам собі опора, духовний наставник. Недоцільно тягнути остогидле трудове ярмо. Звільняють з роботи - без жалю кидайте її і займайтеся улюбленою справою, благодійністю. Визначтеся з істинними духовними цінностями і життєвими цілями, очистіть душу від гріховного "мулу". У чому сенс вашого призначення і як вписується в правильну траєкторію руху? .. Інакше життя полетить шкереберть.

З травня доведеться розкрити серце і остаточно вийти в світ, поділитися накопиченої мудрістю, знайти однодумців, зайнятися громадською роботою. Нарешті у вас з'являться справжні друзі, з якими буде відбуватися рівноцінний обмін енергіями, емоціями, враженнями, з якими запанує повна гармонія світогляду. Це чудово, ви знову будете на одній хвилі з колективом, ставши його безцінним "гвинтиком" з користю для себе.

Друге півріччя "порадує" поверненням старих любовних зв'язків, але, на жаль, вони - відпрацьований матеріал, що вимагає утилізації. Вам потрібна не пристрасть, а людина, споріднений по духу. Визначайтеся. Якщо пов'язані узами шлюбу, сміливо рулите, тут ви пан і благодійник для суджених!
Восени робота принесе багаті плоди, бізнес піде вгору, доходи зростуть, з'являться додаткові заробітки, сприяючи накопичень. Частина коштів пощастить вкласти в розвиток справи, зробити важливі покупки. Контролюйте протягом року кожен свій крок, фільтруйте мова, уникайте випадкових зв'язків. Проста цікавість, кидання слів на вітер - це порок, що штовхає в гріховне болото.

СКОРПІОНИ. Навколо гарний квітник яскравих цікавих людей, однодумців, тісніше спілкуйтеся з ними, просите допомоги, ради, адже у вас загальна дорога до мети. Обмінюйтеся досвідом, енергією, ідеями, освоюйте премудрості прогресивних технологій, займайтеся політикою, саме робота в колективі є доленосною, сприяючи успіху. "Інвентаризації" підлягають колишні переконання, експериментуйте, ламайте застарілі стереотипи мислення, сучасний соціум вимагає абсолютно нових поглядів (до травня).

Для налагодження особистого життя відмінні умови. Ті, хто скучив серцем, знаходиться в пошуку, зустрінуть свою половинку. Орієнтуйтеся на духовну сторону спілкування. Вас зріднився загальні погляди, інтереси, життєві позиції. А ось романтичний аспект не дуже значущий, загострення пристрастей небезпечний. З партнером максимально зблизять загальні справи. Ну а якщо почуття зовсім охолонуть, значить так треба, полюбовно розійдіться і переверніть сторінку. Перевірку на міцність вдало пройдуть справжні довірчі відносини.

З травня починається штурм кар'єрних висот (на півтора року), закладаючи фундамент на 9 років. Не слід зациклюватися на домашніх проблемах (вдалий час для продажу нерухомості), сконцентруйтеся на професійній сфері, бізнесі. Втім, те, що призначене, саме знайде вас. Восени стартує дуже важливий етап (на 12 років), приведіть в порядок думки, почуття, сформулюйте глобальні цілі і зустрічайте довгоочікувану фортуну, тепер ви її улюбленець, здатний граючи керувати не тільки своїм життям, а й впливати на чужу. З фінансами складно, навіть професійний успіх навряд чи зробить цю сферу гармонійної. Мають відбутися непередбачувані витрати, тому затягніть пояси і економно розподіляйте бюджет. Серпня, листопад принесуть доленосні зміни, втрати - знайдете.

СТРІЛЬЦІ. Протягом року належить зробити ревізію цінностей, позбутися "хвостів" вичерпали себе контактів, відносин. Виявити і визнати власні вади, комплекси і неодмінно від них звільнитися. Прихована гріховна сторона натури "розквітне" у всій красі, розкриють "скелети" в шафі, але це не привід для депресії, самобичування, таємне стає явним, щоб назавжди піти з вашого життя. Якщо щось "цвяхом" сидить в голові, це помилкове руйнівний самонавіювання (від лукавого). Чи не "висувайтеся" на публічну арену заради самоствердження, інакше будете крайнім, всі шишки посипляться на вашу нещасну голову.

З січня по травень мобілізуйте всі сили в робоче русло, на кін поставлено кар'єрне майбутнє. Хочете почати або модернізувати бізнес, змінити спеціалізацію - ваш вибір повинен чітко відповідати творчому покликанню. І не смійте себе гвалтувати заради грошей нудотної роботою!
Якщо дозріли, просите керівництво про підвищення на посаді, ви заслужили високого статусу в соціумі. Але вра^-^те, це ще й відповідальність за чужі долі. Командуйте і підкоряйтеся розумно, чітко дотримуючись службовому і родинному субординації. Спільна справа і люди, від вас залежне, не повинні страждати. Навпаки, тут ви Атлант-захисник і зобов'язані підставляти їм плече, просувати вгору.

На щастя, серед друзів, однодумців завжди знайдуться покровителі і спонсори. Тому бережіть дружні узи, вони священні. Саме в цьому році ви відчуєте всю їх благодать. Але за умови, що вас лукавий його не штовхне на зраду - ходите над прірвою. У другому півріччі слід переключитися на професійне навчання, більше подорожувати. Багатьом пощастить з навчанням за кордоном, успішними відрядженнями і навіть переїздом. Сидіти квочкою протипоказано, Таємна мрія подивитися світ зараз може стати реальністю, мандруйте в далекі країни, пізнавайте їх культуру і розширюйте духовний кругозір! Лютий, березень несуть невідворотні кармічні події.

КОЗЕРОГИ. На професійному небосхилі палає щаслива зоря, сприяючи реалізації професійних талантів, стратегічних бізнес-планів, які вписуються в запити суспільства. Тут діапазон можливостей широкий, пощастить знайти улюблену творчу роботу, зайняти вищу посаду, зуміти гармонійно поєднати принциповість з благородством, мудрістю, порядністю начальника, який переживає всім серцем за долю підлеглих. Відносини з авторитетними фігурами будуть зав'язуватися легко, сприяючи професійному престижу, матеріального процвітання. Скласти протекцію або замовити добре слово за вас може зовсім стороння впливова особа.

До травня ваше завдання - відсіяти зерна від плевел в сфері контактів, і знайти духовних покровителів, які вкажуть істинний шлях. Корисні релігійні паломництва, відвідування святих місць, закордонні поїздки. Бажаючі можуть вступити до вузу, зайнятися професійним навчанням, переїхати в інше місце. Доленосна птах щастя пурхає далеко від дому.

Друга половина року наповнена екстримом, форс-мажорних обставин буде більш ніж достатньо. Це важлива умова для розвитку. Тому сміливо пірнайте в вир ризикованих ситуацій, викорінюючи в собі страх. Тільки відважні духом "помруть" і знову воскреснуть, як Фенікс із попелу, і тоді вже ніякі важкі випробування їм будуть не страшні. Щоб не сісти на фінансову мілину, то не будьте скнарою, адже втрати неминучі, заощадите на копійках - втратите по-крупному. Більше приділяйте сил духовному розвитку, тоді матеріальні проблеми вирішаться легко. Необхідні кошти прийдуть строго дозовано і в останній момент. "Халявні" благ не передбачається. Найболючіша тема року - страшне і гнітюче самотність в цьому сумбурному світі. Насправді це підступи темних сил (магніт для них - власні заховані глибоко гріхи), що вводять в ілюзію, депресію, що штовхають на посадові зловживання. Позбутися від цієї мани і не зачерствіти душею допоможе молитва, милостиня. Але якщо жертвуєте, намагайтеся не нашкодити собі.

ВОДОЛІЇ. Подружитеся з ризиком, до стресу у вас повинен бути імунітет (події минулого року навчили). Якщо ходите по лезу ножа, відчуваєте себе на межі виживання, залякані фінансовою кризою, зберігайте спокій, так потрібно для вашого блага. У всесвіті випадковостей не буває, в даному випадку мета важких або екстремальних ситуацій -зменшити вашу прихильність до матеріального світу (фінансів, речам, земному комфорту), приборкати власницькі інстинкти. Навіть якщо накопичені гроші йдуть, як вода, крізь пальці, не біда. Що впало, те пропало. Насправді це доля "експропріює" надлишки, взяті вами за останніх 9 років. До травня вісь конфлікту проходить між "хочу" і "треба", тому поодинці бізнес не потягнути і великого капіталу не заробити. Брати в борг небезпечно. Покладайтеся на партнерів, вони джерело щасливих шансів. Завдяки вмілому співпраці з людьми, поставивши їх інтереси на п'єдестал, потреба вас обійде стороною. А якщо фатально не щастить, значить, ви егоїст, просочений гординею, дурними претензіями до долі і миру.

У другому півріччі вплив партнерських відносин посилиться, протистояння амбіцій досягне піку. Щоб розбіжності не зруйнували вас як особистість, майте на увазі: потреба в особистій свободі - це спокуса. Будьте зразком скромності, поступайтеся, йдіть на компроміс. Не можна нікому переходити дорогу, якщо хтось "дихає" в спину пропустіть вперед сміливця. Впретеся - життя піде під укіс. У шлюбних пар період реставрації відносин. На жаль, на почуття і дії партнера ви не здатні впливати. Тільки на власні егоїстичні програми. Він вирішує, бути далі вшити або розійтися. І не смійте тиснути! Самотні отримають довгоочікувану пропозицію руки і серця. Форсувати події не можна, зараз вибирає супутник, дайте йому дозріти (серпень розставить акценти).
Дуже корисно подорожувати, вибирайте далекі і найсміливіші маршрути, обов'язково поєднуючи їх з духовним і культурним розвитком. Далеко від рідних місць отримаєте максимум щастя і натхнення. Восени можна розслабитися, фінансові проблеми позаду, починається смуга успішного кар'єрного злету (на рік) і ваш тріумф в ролі професіонала.

А ось в дружній сфері лукавий будує підступи, які не клюньте на його наживку! Хто справжній друг, а хто замаскувався під нього, розпізнати дуже складно. Всі, хто приходить з минулого, заражені непорядністю і повинні пройти перевірку.
Березень - період преопределенность втрат, серпень - кардинальних змін.

РИБИ. На перший погляд ви особистість скромна, непомітна. Але це ілюзія, всередині відчувається колосальна незрима сила. Так, ви служите центром гравітації, навколо якого обертаються галактики (починаючи з минулого року до травня) де будь-який збій ритму з метою зловживання владою або публічного самоствердження загрожує згубними подіями в житті. Уникайте брати кермо влади в свої руки, нехай командують інші. Потрібно поставити партнерські відносини і спільні інтереси на перше місце, а особисті відсуньте на другий план. Головне - вчасно дати задній хід і неодмінно викорінити погані звички.

Якщо самотні, терміново шукайте судженого, з холостяцьким життям в травні слід закінчити. Інакше 9 років належить бути самими. Свобода вас зіпсує.
У другому півріччі цілі змінюються. Відносини вже побудовані, найголовніше досягнуто, прийшла пора інтенсивно працювати, стати солдатом службового фронту. Важливо не перетворюватися в завзятого трудоголіка, а навчитися розслаблятися, не перериваючи звичайну діяльність і не йдучи з головою у внутрішній світ, здоров'я дуже важливо. З кар'єрним просуванням (бізнесом) складно, це як міраж, то наближається, то вислизає за горизонт. Тому не зациклюйтеся на статусності (шеф може обдурити), а просто сумлінно виконуйте все, що "накаже" саме життя. Воно дає завдання, виховуючи з вас безцінного фахівця широкого профілю, готового в критичну мить закрити собою "амбразуру" трудових навантажень.

Будь-яка робота, де зможете викладатися на всі "сто", стане для вас багатим хлібним місцем. Ну, а ледарі нехай сидять на фінансовій мілині і годують нужду.
Восени стартує (на рік) щаслива смуга, де відчуєте всю повноту буття, за спиною виростуть творчі крила, ланцюги обмежень зникнуть. Лютий - березень: готуйтеся подолати кризовий рубікон на всіх рівнях.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
КОММЕНТАРI (172)
harry Carlos Loans 6 травня 2017 03:21
Не нравится 0 Нравится
Ви серйозно потребує термінового фінансування для консолідації боргу / рахунки? Ви потребуєте в кредит, щоб фінансувати або розширити свій бізнес, ферма проекту і будівництво нерухомості? або на покупку автомобіля, покупка будинку і інші персональні кредити (приватних осіб, компаній, ріелторських та юридичних осіб) Т.Д. Ми видаємо довгостроковий і короткостроковий кредит максимум 2% процентної ставки. і Ви 100% гарантований без номера соціального страхування, немає кредитної перевірки потрібно, ми в розвиток бізнесу, фінанси і відкрито для нових можливостей. так люб'язно зв'язатися з нами по електронній пошті: harryloanfirm56@gmail.com
Цитировать          1
Divine 19 травня 2017 06:10
Не нравится 0 Нравится
Здравствуйте

Ви щосили, щоб почати проект або відкрити бізнес? Вам необхідно термінове фінансування, щоб завершити освіту або побудувати будинок? вам потрібно термінове фінансування для стаціонарного лікування або поїздок за кордон? будь ласка, зв'яжіться з нами сьогодні через: (divineloanfirm622@gmail.com)
Цитировать          2
elena 6 червня 2017 22:43
Не нравится 0 Нравится
Я здатний видавати фінансову допомогу через картку, я видавати картки, що містять достатню кількість грошей, і ви можете використовувати цю карту, щоб зібрати 5000 $ в день, якщо у вас є ця картка не буде бідними більше, і ви будете в змозі оплатити ваш рахунки, я дав цю карту для багатьох людей у багатьох країнах, як Іспанія, Італія, США і Росія, якщо вам потрібна ця карта зв'яжіться зі мною зараз tarjetaservicio@gmail.com

Дякую
Цитировать          3
Mr Tanya Mark 10 червня 2017 21:52
Не нравится 0 Нравится
Вам необхідно термінове кредит, щоб вирішити ваші фінансові потреби? Ми пропонуємо кредити в межах від 5000,00 до 250,000,000.00. Макс, у нас є надійні, ефективні, швидкі і динамічні без кредитної перевірки і пропонують 100% гарантовані іноземні кредити протягом періоду все тут. Ми також взяти кредит в євро, фунтах стерлінгів і курс долара всіх кредитів становить 2%, якщо ви зацікавлені повернутися до нас through..tanyamarkloanfirm01gmail.com з наступною інформацією:
Умови користування
ім'я:
Країна:
місто:
Адреса:
Запитувана сума:
час:
вік:
Стать:
рід занять:
Ні телефон:
Спасибі
Г-жа стелла
Цитировать          4
THOMPSON GARY 15 червня 2017 00:28
Не нравится 0 Нравится
У вас виникли фінансові труднощі? вам необхідний терміновий КРЕДИТ, щоб вирішити ваші фінансові проблеми робити?, то турбуватися не більше і подати заявку на 100% гарантований позику в від нас сьогодні, як ми пропонуємо всі види кредитів з низькою процентною ставкою.

зв'яжіться з нами по електронній пошті: thompson.loanservice@gmail.com для

більше інформації

Поверніться до нас з деталями нижче

Ваші імена:
Пол:
Країна:
Номер телефону:
Сума кредиту необхідно:
Кредит Тривалість:
Мета кредиту:
рід занять:
Місячний дохід:

Всі відповіді повинні бути спрямовані на:

thompson.loanservice@gmail.com
Цитировать          5
morgan 16 червня 2017 04:14
Не нравится 0 Нравится
Heb je een lening nodig? Ben je in een financi?le crisis of heb je geld nodig om je eigen bedrijf te starten? Heeft u een lening nodig om uw schuld te vereffen of uw rekeningen te betalen of een juridisch bedrijf te starten? Heeft u een lage credit score en vind u het moeilijk om eigen lening van lokale banken en andere financi?le instellingen te krijgen? Hier is uw kans om een lening te krijgen van onze organisatie. Wij bieden leningen aan particulieren voor de volgende doeleinden en meer. Persoonlijke Leningen, Business Expansion, Business Start-up, Onderwijs, Debt Consolidatie, Hard Cash Lening. Wij bieden een lage rente lening van 2%. Contacteer ons vandaag via email: udaloancompanyplc92@gmail.com) klaar om uw lening binnen 24 uur na uw dienstverlening aan u te leveren.
Цитировать          6
Stephen Morgan 28 червня 2017 05:34
Не нравится 0 Нравится
Ми - державні сертифіковані позикодавці, і ми надаємо кредити за низькою процентною ставкою. Ми пропонуємо комерційну позику та особисту позику за низькою процентною ставкою. Чи ви заперечували позику у банку, чи вам потрібен швидкий кредит, щоб оплатити рахунки та депо, у вас є бізнес, який не йде добре через погану фінансову допомогу, Вам потрібна позика, щоб відправити своїх дітей до школи. Наш процес швидко і легко. Просто зв'яжіться з нами сьогодні, щоб подати заявку на будь-який тип кредиту, який вам може знадобитися, на нашому електронному листі за адресою (edisonfinancialhome@gmail.com).
Цитировать          7
Bacon Jone 6 липня 2017 21:04
Не нравится 0 Нравится
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ЦЮ ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА НА КОШТОК Usfastloansonline@live.com

Вам потрібна термінова позика для початку бізнесу? Вам потрібна позика для оплати рахунків або для будь-якої іншої мети? Тоді не хвилюйтеся, адже тут є золота можливість отримати позику від нашої компанії. Ми пропонуємо освітні позики, комерційні кредити, позики на житло, сільськогосподарські кредити, особисті позики, автокредитування від $ 2000 до $ 50 000 000,00, які також виплачують від € 2000 до € 50 000 000,00 з принаймні 3% акцій.

Зверніть увагу, що вам потрібно зв'язатися лише з цією адресою електронної пошти, скопіюйте її та зв'яжіться з нами за адресою Usfastloansonline@live.com
Цитировать          8
Bacon Jone 6 липня 2017 21:05
Не нравится 0 Нравится
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ЦЮ ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА НА КОШТОК Usfastloansonline@live.com

Вам потрібна термінова позика для початку бізнесу? Вам потрібна позика для оплати рахунків або для будь-якої іншої мети? Тоді не хвилюйтеся, адже тут є золота можливість отримати позику від нашої компанії. Ми пропонуємо освітні позики, комерційні кредити, позики на житло, сільськогосподарські кредити, особисті позики, автокредитування від $ 2000 до $ 50 000 000,00, які також виплачують від € 2000 до € 50 000 000,00 з принаймні 3% акцій.

Зверніть увагу, що вам потрібно зв'язатися лише з цією адресою електронної пошти, скопіюйте її та зв'яжіться з нами за адресою Usfastloansonline@live.comCONTACT US THROUGH THIS EMAIL ADDRESS FOR A LOAN Usfastloansonline@live.com

Do you need an urgent loan to start a business? Do you need a loan to pay your bills, or for any other purpose? Then do not worry anymore here is a golden opportunity to get a loan from our company. We offer educational loans, commercial loans, home loans, agricultural loans, personal loans, car loans, ranging from $ 2,000 to $ 50,000,000.00 which also give out at Euro € 2,000 to € 50,000,000.00 with at least A 3% interest.

Note that you are to contact us only on this Email address copy it and contact us at Usfastloansonline@live.com
Цитировать          9
BACON JONE 6 липня 2017 21:17
Не нравится 0 Нравится
CONTACT US THROUGH THIS EMAIL ADDRESS FOR A LOAN Usfastloansonline@live.com

Do you need an urgent loan to start a business? Do you need a loan to pay your bills, or for any other purpose? Then do not worry anymore here is a golden opportunity to get a loan from our company. We offer educational loans, commercial loans, home loans, agricultural loans, personal loans, car loans, ranging from $ 2,000 to $ 50,000,000.00 which also give out at Euro € 2,000 to € 50,000,000.00 with at least A 3% interest.

Note that you are to contact us only on this Email address copy it and contact us at Usfastloansonline@live.com

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ЦЮ ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ЗА КОШТОЮ USFASTLANSONLINE@LIWE.com

Вам потрібна термінова позика для початку бізнесу? Вам потрібна позика для оплати рахунків або для будь-якої іншої мети? Тоді не хвилюйтеся, адже тут є золота можливість отримати позику від нашої компанії. Ми пропонуємо освітні позики, комерційні кредити, позики на житло, сільськогосподарські кредити, особисті позики, автокредитування від $ 2000 до $ 50 000 000,00, які також виплачують від € 2000 до € 50 000 000,00 з принаймні 3% акцій.

Зверніть увагу, що вам потрібно зв'язатися лише з цією адресою електронної пошти, скопіюйте її та зв'яжіться з нами за адресою Usfastloansonline@live.com
Цитировать          10
Mrs Rose B Wilkins 11 липня 2017 23:31
Не нравится 0 Нравится
ДО ВАС ПОТРЕБУЄТЬСЯ ДО ДОГЛЯДНОГО ДЕНЬЯ, ЩО МАЄ БЕЗКОШТОВНУ БІЛЬШУ КОНТАКТУ ВІРА: mrsroseberrywilkinsfundss.usa@gmail.com ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ.
Цитировать          11
fidelity 19 липня 2017 22:53
Не нравится 0 Нравится
To Whom it may concern!!!

Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need
funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good
business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call
Our Head Office In United state of america on +19513561932.
required to fill the info :
Name—-
Amunt—-
Duration—-
Phone number—
Country—
Regards,
FROM: Mr fidelity Loan Company
+19513561932.
Цитировать          12
Mrs. sanders Michelle 29 липня 2017 16:20
Не нравится 0 Нравится
Do you need loan to settle urgent debts and stay with one lender? If you are interested in obtaining a loan, do not hesitate to send your request to us

Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs. sanders Michelle

Do you have a bad credit or you are in need of money to pay bills? we will be glad to offer you a loan. No credit check.
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs. sanders Michelle

Only serious people call Personal Loan. Home Loan.Business Loan.Loan Against Property / Mortgage Loan.Project Loan.neducation loanrn If you have civil problem don't worry solutions here
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs. sanders Michelle
Цитировать          13
EMMA JOHNSON 9 серпня 2017 16:41
Не нравится 0 Нравится
Добрий день для всіх вас, мене звати емма Джонсон з Арізони, я хочу скористатися цією можливістю, щоб порадити всім бути обережним, щоб отримати кредит тут, кредитори тут всі мошенники, я просив позику близько 20, ooo доларів з Чоловік в Дубаї і я втратив близько 50000, не отримавши позику, хороший самаритянин, рекомендований KOCAK FINANCIAL INSTITUTION в Туреччині, до мого найбільшого здивування, я подав заявку на позику через кілька днів, я був зарахований ........ .., я вирішив повернути доброту з добротою, рекомендуючи той же заклад, який буквально врятував моє життя, ви можете доїхати до адміністратора кредиту через .. {Russellsloanco@gmail.com} ........ НЕ ПОПЕРЕДЖЕН !!! !!!!!

Добрий день для всіх вас, мене звати емма Джонсон з Арізони, я хочу скористатися цією можливістю, щоб порадити всім бути обережним, щоб отримати кредит тут, кредитори тут всі мошенники, я просив позику близько 20, ooo доларів з Чоловік в Дубаї і я втратив близько 50000, не отримавши позику, хороший самаритянин, рекомендований KOCAK FINANCIAL INSTITUTION в Туреччині, до мого найбільшого здивування, я подав заявку на позику через кілька днів, я був зарахований ........ .., я вирішив повернути доброту з добротою, рекомендуючи той же заклад, який буквально врятував моє життя, ви можете доїхати до адміністратора кредиту через .. {Russellsloanco@gmail.com} ........ НЕ ПОПЕРЕДЖЕН !!! !!!!!
Цитировать          14
Mrs Martina Omar 11 серпня 2017 15:07
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу martinaloanservices@hotmail.com сьогодні для отримання додаткової інформації.
Цитировать          15
andrew mohs 22 серпня 2017 01:22
Не нравится 0 Нравится
PERSONAL LOAN LINKED TO HOME LOAN TO DESIGN YOUR PERFECT HOME, UPGRADE YOUR BUSINESS
Enjoy the lower ANDREW MOHS LOAN FIRM Advantage
. Longer tenure
. Attractive interest rate
. Simple and quick processing
APPLY NOW AT ANDREW MOHS LOAN FIRM
AT A VERY LOW INTEREST RATE
EMAIL: ANDREWMOHSFIRM@GMAIL.COM
SMS, WHATSAPP: +234906180071717
Цитировать          16
Euegen Brown 22 серпня 2017 17:01
Не нравится 0 Нравится
Здрастуйте, Кредитна компанія Euegen Brown. Наша компанія надає кредити невисокою ставкою 2%. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, рахунки та розширити свій бізнес, або вам потрібна позика для покращення вашого бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Ця послуга буде надавати як приватним особам, так і компаніям, діловим людям та жінкам. Але ми гарантуємо позику, і ми допомагаємо багатьом людям по всьому світу, і ми надаємо прямі позики назавжди, щоб ми підписалися на нас, і ми не кидаємо наших клієнтів, щоб платити свої кредити, але фінансові можливості на вашому кроці, тому зв'яжіться з нами. Сьогодні електронною поштою: Euegenbrown01@gmail.com
Цитировать          17
Euegen Brown 24 серпня 2017 21:07
Не нравится 0 Нравится
Здрастуйте, Кредитна компанія Euegen Brown. Наша компанія надає кредити невисокою ставкою 2%. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, рахунки та розширити свій бізнес, або вам потрібна позика для покращення вашого бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Ця послуга буде надавати як приватним особам, так і компаніям, діловим людям та жінкам. Але ми гарантуємо позику, і ми допомагаємо багатьом людям по всьому світу, і ми надаємо прямі позики назавжди, щоб ми підписалися на нас, і ми не кидаємо наших клієнтів, щоб платити свої кредити, але фінансові можливості у вашому кроці, тому зв'яжіться з нами. Сьогодні електронною поштою: Euegenbrown01@gmail.com
Цитировать          18
MR MELODY 30 серпня 2017 00:44
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібна позика. Ми законно і гарантуємо позику кредитора. Ми - компанія з фінансовою допомогою. Ми виділяємо кредити фізичним особам, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребують грошей для оплати рахунків, інвестувати в бізнес. Я хочу використовувати цей носій, щоб повідомити вам, що ми надаємо надійну допомогу бенефіціарам, оскільки ми будемо раді запропонувати Вам позику. Зв'яжіться з нами через melodyloanfinance@gmail.com
Цитировать          19
Mr shawn 17 вересня 2017 13:19
Не нравится 0 Нравится
Вам потрібна позика? Ви бізнесмен / жінка? Чи є у вас будь-який фінансовий хаос або вам потрібні кошти для початку власного бізнесу? або погасити рахунки або розпочати хороший бізнес? якщо так, зв'яжіться з нами через електронну пошту (shawnloanlender990@gmail.com) | з наступною інформацією нижче:

назва:
вік:
адреса:
держава:
країна:
номер телефону:
необхідна сума:
тривалість кредиту:
мета кредиту:
Тож поверніться до нас зараз, щоб ми могли нормально продовжувати.
Дякую
Цитировать          20
SANDRA LOPEZ 23 вересня 2017 13:16
Не нравится 0 Нравится
I got my already programmed and blanked ATM card to withdraw the maximum of $20,000 daily for a maximum of 120 days. I am so happy about this because i got mine and I have used it to get $240,000. MR Martins is giving out the card just to help the poor and needy though it is illegal but it is something nice that will help your financial hardship to a change of level financially. And no one gets caught when using the card for the card is well program and very active, get yours from him. Just send him an email On martinshackers22@gmail.com. THIS IS 100% REAL. I AM A BENEFICIARY OF THIS. HACKERS EMAIL: martinshackers22@gmail.com .Just contact him and tell him you heard about his card, and inform him about how bad you need the card, i believe he would help you.
Цитировать          21
David Peterson 18 грудня 2017 21:44
Не нравится 0 Нравится
Добрий день Пані та панове, чи ви коли-небудь потребували фінансової допомоги і через те, що ви відкинули банки та іншу фінансову організацію, яку ви відмовили? Чи потрібна вам фінансова допомога зараз і нікуди не треба шукати через вашу погану кредитну історію? Вам потрібен кредит на придбання будинку чи автомобіля, щоб розпочати будь-який бізнес? Вам потрібен кредит для задоволення потреб членів вашої сім'ї, і це важко знайти? Вам потрібна позика, щоб залишатися фінансово плавною, якщо так, то більше не турбуйтесь і зв'яжіться з нами по електронній пошті, як davidpetersonloanfirm1@outlook.com, приватна фірма, яка має на меті допомогти тим, хто потребує фінансування, з будь-якою сумою, яка становить 2 відсотки. Поспішайте зараз і зв'яжіться з нами, і ми будемо раді допомогти вам.
Цитировать          22
Jaafar 10 січня 2018 14:59
Не нравится 0 Нравится
Ви шукаєте терміновий кредит? Чи відмовлено у наданні позики від вашого банку чи будь-якої фінансової фірми? Вам потрібна фінансова допомога. Вам потрібна позика, щоб погасити рахунки або купувати житло, або консолідація боргу та безготівка? Ви хочете мати власний бізнес, і вам потрібна допомога з фінансовою позикою? Зверніться до нас за швидким та надійним кредитом під низькою процентною ставкою 2%. Ми готові допомогти вам на комерційних та особистих кредитах, доступному плані повернення коштів з гарною кредитною репутацією. ми пропонуємо кредит за доступною процентною ставкою. якщо так, зв'яжіться з фірмою "Jaafar Lending Firm" за додатковою інформацією електронною поштою: Jaafarlendingfirm88@gmail.com.
Цитировать          23
Mr Roland Fredrick 5 лютого 2018 13:33
Не нравится 0 Нравится
Я кредитор приватного кредиту, я позичу бізнесменам та приватним особам за низькою та доступною ставкою 2%. Якщо вам відмовлено у наданні кредиту банківською фінансовою установою з однієї чи більше причин. Ви шукаєте комерційну позику, особисту позику, іпотечну позику, автомобільний кредит, студентську позику, кредитну консолідацію боргу, незабезпечену позику та венчурний капітал? rolandfredrickloaninsuranceplc@hotmail.com Ви знаходитесь у правильному місці для вашого кредиту Рішення Якщо ви зацікавлені в наданні кредиту, зв'яжіться з нами по електронній пошті: rolandfredrickloaninsuranceplc@hotmail.com через Whats App +1 (845) 731 5341
Цитировать          24
Dino Marco 7 лютого 2018 10:15
Не нравится 0 Нравится
Привіт, Шановні друзі!

   Вам потрібен кредит для запуску бізнесу та оплати рахунків або для фінансування вашого проекту? Ви думали про те, як ви можете розширити свій бізнес і вивести його на новий рівень, на якому ви зможете збільшити свій дохід? якщо так, то це сьогодні правильне рішення для вас, тому що ми, керівництво компанії Dino Marco Lenders Plc, готові запропонувати вам фінансову підтримку, яку ви заслуговуєте, звертайтесь до нас за адресою: dinomarcolenders220@gmail.com для зручного та надійного кредитування, ми пропонуємо наші кредити на рівні 2% відсотка особам та компаніям, які потребують фінансової підтримки ..... Ваша підтримка - наше занепокоєння.

Привіт, Шановні друзі!

   Вам потрібен кредит для запуску бізнесу та оплати рахунків або для фінансування вашого проекту? Ви думали про те, як ви можете розширити свій бізнес і вивести його на новий рівень, на якому ви зможете збільшити свій дохід? якщо так, то це сьогодні правильне рішення для вас, тому що ми, керівництво компанії Dino Marco Lenders Plc, готові запропонувати вам фінансову підтримку, яку ви заслуговуєте, звертайтесь до нас за адресою: dinomarcolenders220@gmail.com для зручного та надійного кредитування, ми пропонуємо наші кредити на рівні 2% відсотка особам та компаніям, які потребують фінансової підтримки ..... Ваша підтримка - наше занепокоєння.
Цитировать          25
Mr. Harrison 11 лютого 2018 11:57
Не нравится 0 Нравится
Привіт, сер / пані

Я міжнародний кредитор, я видаю кредити на 1%
ставка, пропонуємо ще дуже багато доступного електронного листа за адресою: (worldbirdloan0944@gmail.com)

З повагою,
Швидкий кредит
Генеральний консультант
Генеральний директор (C.E.O)
Містер Харрісон Петерсон
Цитировать          26
omega 15 лютого 2018 04:35
Не нравится 0 Нравится
Ваше будущее может быть долгов, если только вы можете планировать свои финансы хорошо, имея достаточные сбережения и инвестиции. использовать кредит для решения чрезвычайных проблем. использовать omegacreditcompany@gmail.com

Доступные кредиты
1. Персональные кредиты
2. Бизнес-кредиты
3. Комбинация займа
4. Дом займа
5. Студенческий кредит e.t.c

Электронная почта:-omegacreditcompany@gmail.com
Цитировать          27
Mr kurt 15 лютого 2018 13:03
Не нравится 0 Нравится
Меня зовут kurt wellens. Я кредитор бизнес-кредита предоставляет кредиты тем, кому они нужны.
уверенность в том, что вы можете погасить кредит и предоставить кредит на аренду кредитов, автокредиты, бизнес-кредиты, ипотеку,
Образовательные кредиты на строительство, коммерческие ипотечные кредиты, e-mail: sj1064480@gmail.com
Цитировать          28
Martin Steffen 27 лютого 2018 07:54
Не нравится 0 Нравится
Sir

The bank instrument can be use for purchase of goods from any manufacturer irrespective of their location. It can also serve as collateral with any bank in the world to secure loan for your project or to establish line of credit with your bank. We offer Bank Guarantee , all are issue from AAA Rated bank such as Deutsche Bank, HSBC Bank, UBS Zurich, Barclay's Bank , Standard Chartered Bank E.T.C. For more information, Endeavour to contact me as your convenient time.


What you need to proceed or to get this instrument just look for banks that accept BG/SBLC/LC has collateral for Loan
or monetizer
Martin Steffens
Email: marts.capitalfinance@gmail.com
Skype: marts.capitalfinance@gmail.com
Цитировать          29
John White 3 березня 2018 01:48
Не нравится 0 Нравится
Фінансова позика обмежена для невеликої та великої суми позик на рівні 2%.

Привіт подайте заявку на позику для фінансування вашого бізнесу, ми пропонуємо всі види кредитів, приватні кредити,
  комерційний та особистий кредит з дуже низькими відсотковими ставками на рівні 2% у період від одного року до 30 років в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити від 1000 до будь-якої суми, яку ви просите, зв'яжіться з нами сьогодні, financelimited011 @ gmail..com
financelimited011@gmail.com.
Джон Уайт.
Цитировать          30
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: