У Мукачівській громаді шукають житло для переселенців за державною програмою

У межах Мукачівської територіальної громади активно впроваджується державна ініціатива під назвою Будинок у селі. Цей проєкт спрямований на забезпечення внутрішньо переміщених осіб комфортним житлом для тимчасового перебування, щоб допомогти людям, які втратили свої домівки, адаптуватися до нових умов.

Згідно з умовами програми, на викуп одного об’єкта нерухомості держава надає фінансування у розмірі 500 тисяч гривень. На сьогодні фахівці Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради ведуть активний моніторинг ринку та пошук відповідних будинків, що відповідають встановленим критеріям.

Представники пресслужби Мукачівської міської ради зазначають, що власники житла, які мають намір продати свої будинки, можуть надіслати відповідну пропозицію. Це дозволить прискорити процес забезпечення житлом тих, хто цього гостро потребує.

Водночас до участі в цій програмі можуть звертатися і самі внутрішньо переміщені особи. Йдеться про людей, які через бойові дії або окупацію втратили власну нерухомість і наразі перебувають у пошуку безпечного місця для тимчасового проживання.

Для отримання вичерпної інформації щодо умов та процедури подачі заявок рекомендується звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Також деталі можна уточнити в Управлінні соціального захисту населення міської ради або у відповідних старостатах територіальної громади.

×

Написати в редакцію