Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 20-26 листопада: Тельцям не можна сваритися через гроші, а Водоліям час у подорож

Гороскоп на 20-26 листопада: Тельцям не можна сваритися через гроші, а Водоліям час у подорож
Астролог Любов Шехматова розповіла "Сегодня.ua", чого чекати різним знакам зодіаку цього тижня.

ОВНИ. Стримуйте плотські інстинкти і матеріальні апетити. Зараз слід внутрішньо перебудовуватися і чітко визначитися з новим світоглядом, де основними принципами є висока мораль і побожність. Саме тут партнери стануть благодатним компасом. Беріть активну участь в житті суспільства і дружно рухайтеся до спільної мети, а якщо її немає, терміново визначайтеся.

Сфера служби є доленосною траєкторією, невтомним трудівникам честь і слава, а ледарям ганьба, вони копають самі собі яму! Якщо не вистачає знань, терміново йдіть на курси підвищення кваліфікації, вчіться у інших, займайтеся самоосвітою. У шефа ви на хорошому рахунку, тому не заплямувати репутацію безвідповідальністю і безграмотністю.

Чоловіки, не піддавайтеся спокусі з метою кар'єрного росту, якщо спалахне службовий роман, це може негативно відбитися на сімейному житті. А ось жінки-Овни з властивою їм родзинкою навіженства, навпаки, зможуть зміцнити союз. Тримайтеся Водоліїв.

ТЕЛЬЦІ. Професійна динаміка дуже інтенсивна, але зараз від вас мало що залежить. Вибір за оточуючими, бажане «так» можна і не почути, якщо йти штурмом. Хто платить, той і замовляє музику.

Вчіться привертати увагу спокійно, роблячи вигляд, що вам реакція людей байдужа, а потім включайте винахідливість і оригінальність. Як професіонал ви цінні, якщо є фахівцем широкого профілю і творцем власного "ноу-хау", тонко відчуваєте дух часу. І не обростаєте мохом в лещатах минулого, яке себе віджило.

Увага шлюбним парам: Не сваріться через гроші, їх завжди не вистачає. Де "моє-твоє" не настільки важливо, нині фігурує тільки "наше", все в загальний котел! Формула щастя - взаємна любов, де вам доведеться померти і воскреснути з попелу пристрастей на новому рівні. Нині не вам повинні, а ви повинні іншим.

БЛИЗНЮКИ. Взаємна симпатія, сексуальний потяг плюс співзвуччя духовних інтересів - ось фундамент для реставрації інтимних відносин і створення міцного союзу. Ви потрібні один одному! Якщо з благовірними об'єднує спільна мета, спільні ділові інтереси, шлюбну цитадель нічим не зруйнувати! А ось матеріальні блага можуть стати яблуком розбрату. Супутник хоча для вас і на п'єдесталі авторитету, але схильний до тринькання, бажає пошикувати. Слідкуйте, щоб гроші не пішли на сторону, його матеріальні реверанси повинні бути призначені конкретно вам, все в сім'ю. Задовольняйте примхи суджених, виконуйте взяті зобов'язання, обіцянки. І неодмінно закрийте боргові "дірки", розплатитеся з кредиторами, вирішите проблеми з податками, спадщиною.

Чоловікам насамперед зараз потрібна хороша сексуальна партнерка. Частіше спілкуйтеся зі Стрільцями, Козерогами, від них залежить майбутнє.

РАКИ. Амбітну "Я" пов'язано по руках і ногах. Ви в полоні залежності від людей, обставин, соціуму і командувати на власний розсуд, ігноруючи чужий вибір, інтереси, повноваження - безумство. Пристосовуйтеся і не намагайтеся пробити стіну.
Здоров'я і робота - сфера перетворення і доленосних подій, де власні капіталовкладення дадуть хороші дивіденди. Поважайте колектив, що не абияк, а сумлінно з творчим вогнем працюйте. Так, ви відмінний трудівник, але ще і лікар сам собі. Не дозволяйте роботі згвалтувати себе! Перевтомлюватися протипоказано, вчасно реагуйте на сигнали організму, чергуючи працю з відпочинком. Хвороби - це тест на дисбаланс фізіологічних ритмів, отруєння стресовими токсинами від ненависної роботи, погані умови праці. Але вони виробляють очисний ефект.

Якщо "підсиджують" конкуренти, які не воюйте, а подружитеся і полюбите їх, перетворивши на гідних партнерів. Залучіть для співпраці друзів і дайте їм шанс продемонструвати ділову хватку. Тим, хто шукає нову роботу, додатковий заробіток, близькі, приятелі, знайомі допоможуть. Активізуйте сферу комунікацій, все поруч, ходите по золоту. До 2 грудня слід визначитися з місцем роботи.

ЛЕВИ. Вам належить успішно поєднувати роботу, бізнес і любов. Можете пускатися у всі тяжкі, пірнати у вир романтичних пригод - компас найпотаємніших бажань вказує на любов. Без цього стимулятора ніяк не можна жити. Не проґавте Музу на службі. Вона надихає не тільки на високу продуктивність праці, але і окрилює матеріально. Шлюбним парам слід знайти спільне захоплення, частіше міняти обстановку, регулярно знайомитися з новими людьми. Життя прекрасне, а коли ви вдвох, зорепад щастя тільки посилиться. Вичавлюйте з обставин максимум задоволень, розважайтеся, відвідуйте всілякі тусовки. Зараз ви гравець на сцені, якого публіка обожнює і аплодує, наповнюючи величезною енергією.

У критичні моменти апелюйте до Стрільцям.

ДІВИ. Серцеві справи в розквіті, запалюйте свічку любові, ви володієте магією чарівності, сексуально привабливі і без взаємного імпульсу не залишитеся. Але це не привід для розпусних загулів, сім'я нині на першому місці. Тут розгортаються доленосні події - запорука щастя особистого життя. Беріть кермо глави сімейства в руки і наводите під рідним дахом порядок. Фінансів не шкодуйте, нині у вас відмінний матеріальний статус, можете багато чого собі дозволити і з лишком обдарувати інших. Домочадців не «пиляйте", вас повинні об'єднувати високі духовні інтереси, "розрулювати" проблеми, не чіпляючись за дрібниці, а всеохоплююче проникаючи в суть речей, мудро і морально.

На службі все кипить, хочете побільше заробити - включайте геній винахідника і крокуйте в ногу з прогресом. Ті, хто тупцює в відпрацьованому минулому - невдахи. Тримайтеся Стрільців, Козерогів, вони зараз найкращі помічники.

ТЕРЕЗИ. Рух - це життєвий двигун, акумулятор позитивних емоцій, енергії і здоров'я. Якщо монотонне буття пригнічує, саме час змінити декорації, урізноманітнити контакти з навколишнім світом. Вибирайте самі, з ким спілкуватися, де почерпнути потрібну інформацію. Ви зараз авторитетний верховний головнокомандувач всюди, якого ніхто не посміє ослухатися. Тільки дурень.

Розважальні заходи теж входять до репертуару буття, але любовний феєрверк чекає вдома. Ось туди і несіть полум'яні почуття. У рідних стінах вам доведеться померти і воскреснути, як фенікс із попелу, і ця трансформація дуже цінна для духовного розвитку.

Грошима не смітите, вони потрібні сім'ї, зараз ви основний годувальник і годувальник в будинку. Відігравати основну роль в житті судилося Стрільцям, Козерогам, Скорпіонам.

СКОРПІОНИ. Ви замовляєте музику і платите. Але по-хазяйськи, розумно і законно. Скромність в бажаннях - це добре, приборкайте апетити, тримайте себе в аскетичних рамках і досягнете поставленої мети. Якщо маєте гідних друзів і партнерів - це примножить успіх. Основне завдання - пройти тест на дружню відданість, показати на власному прикладі щедрість і благородство по відношенню до товаришів. І виконати благодійну місію (потребують чекають від вас допомоги), покладену Небесами. Ваша милостиня може бути найрізноманітнішою (рада, співчуття, цінна інформація, протекція, гроші, подарунки, молитва, час). Якщо потрібно, сядьте і поплачте разом з бідолахою.

У професійній сфері намічається поворот, де зарплата буде мати основний вплив.

СТРІЛЬЦІ. Ви зараз нагадуєте необ'їждженого дикого мустанга з прерії, повного сил і енергії, якого ніхто не може осідлати. Що хочеться, то і робите. Особливо на роботі. Хоча на щастя, в основному дієте правильно, ще й друзям допомагаєте стати на праведний шлях. Нині вирішується майбутнє кар'єри і бізнесу, до 2 грудня слід чітко намітити план і вкластися з особистими ініціативами. Від уміння правильно себе позиціонувати в соціумі, колективної солідарності, особистого заступництва залежить дуже багато чого. Впливати на ваш вибір неможливо. Але наскільки він правильний, буде залежати від ступеня духовної зрілості. Загалом, літати або повзати надалі - залежить від вас персонально.

Коло людей, на яких можна покластися, широкий, це Леви, Козероги, Терези, Близнюки, Тельці, Діви.

КОЗЕРОГИ. Ви володієте мистецтвом любовного мага, здатність впливати на оточуючих, особливо протилежну стать, феноменальна. Тому взяти в серцевий полон того, хто сподобався, і якщо гаманець дозволяє, труднощів не складе. Бажано дотримуватися конспірації. Адже глобальні доленосні події розгортаються за кадром. Так, останнім часом (більше року) ви заручник власних амбіцій (ситуація кармічна, створена помилками минулого за багато років).

Зараз дається шанс (до 2 грудня) розірвати ланцюги власних видінь і вирватися з полону через прозріння, усвідомлення особистих гріхів і помилок. Покайтеся, вибачте кривдників, можливо, ви їх спровокували своїм дурним поведінкою на погані вчинки. Найчастіше усамітнюйтеся і моліться, відвідуйте святі місця. І не дозволяйте паразитам сідати вам на шию, захворієте.

У професійній сфері (бізнесі, кар'єрі), щоб вас фортуна НЕ заколисала (а потім розбестила), демонструйте порядність і благородство, поважайте чужі інтереси. Службова ієрархія (і сімейна теж) - це святе. Скривдите підлеглого - бумеранг зла вдарить від високого начальства. Головне - досконало оволодіти професійною майстерністю в тій сфері, де відчуваєте своє покликання.
Ладнайте зі Стрільцями, Близнюками, Дівамі, Тельцями, Терезами, Скорпіонами.

ВОДОЛІЇ. Ви енергійні, доброзичливі і везучий. Керуйтеся моральними законами, творіть добро, зараз в ваших силах зробити світ кращим, досконалішим. Друзі високої духовної культури із радістю в цьому допоможуть. І неодмінно подорожуйте, чим далі, тим краще. Далеко від рідних місць вас чекає щастя і радість.

А якщо виникне на душі дискомфорт, не біда. Зараз внутрішній храм - це арена цілющих перетворень, коли спливають на поверхню підсвідомі страхи, комплекси, моральні травми. Пора позбавити від цього запаленого "нариву", йдучи на жертви, задовольняючи чужі інтереси. Родичі теж готові вам відплатити аналогічної монетою.

Доцільно робити ставку на дружні зв'язки, шлюбних партнерів. Ці відносини - випробувальний полігон, де належить стати сапером, щоб знешкодити зло на святому терені під назвою "безкорислива братська взаємодопомога".

РИБИ. Передчуття вам не змінює, очікуються зміни в бізнесі, кар'єрі. Це неминуче. Чи не ховайтеся за чужі спини, а вирішуйте спільно наболілі проблеми, обговорюйте умови співпраці з керівництвом. Шеф об'єктивний і справедливий, а якщо закручує гайки, значить, заслужили. "Халявні" привілеїв не передбачається. Якщо ви не дилетант, а компетентний фахівець, знайшли імунітет в конкурентній боротьбі - все буде добре. Можливо, і не доведеться міняти роботу.

Автономне плавання заборонено, підете проти долі. Остаточне "так" або "ні" -прерогатіва партнерів. Сидіть в засідці і чекайте запрошення. Зараз ви член ділової команди, і повинні з нею функціонувати в унісон, якщо хочете заробити.

В особистому житті аналогічна ситуація. Партнер досвідчений і матеріально везучий, прекрасний друг-покровитель, разом тягніть віз зобов'язань, тоді і вам перепаде ласий шматочок від пирога його досягнень.

Оточення знайомих доцільно просіяти через сито раціоналізму і подружитися ближче з тими, хто принесе користь на даному етапі.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: