Група туристів втратила орієнтири під час подорожі гірськими стежками, що ведуть до вершини Говерли. Завдяки оперативним діям рятувальників, людей вдалося відшукати менш ніж за дві години.
Як повідомили представники пресслужби ДСНС Закарпаття, інцидент стався з родиною, яка приїхала з міста Рівне. Сім’я обрала маршрут, що розпочинається від урочища Козьмещик і веде до найвищої точки України. Проте під час підйому батьки та їхній семирічний син збилися з дороги.
Усвідомивши, що самостійно повернутися до безпечного шляху або знайти правильний напрямок вони не зможуть, мандрівники негайно зв’язалися з екстреними службами. Туристи надали рятувальникам свої точні координати, що значно прискорило пошук.
На допомогу негайно виїхали фахівці гірського пошуково-рятувального відділення, що базується в селі Лазещина. Професіонали діяли швидко: менш ніж за дві години вони виявили родину поблизу урочища Тиховиць і допомогли їм безпечно дістатися до населеного пункту.



