У період з 8 по 9 листопада дизельне паливо на АЗС показало підвищення на 30 копійок за літр – 1,15 гривні за літр.
Про це повідомляє консалтингова компанія UPECO, посилаючись на дані щоденного цінового моніторингу ринку нафтопродуктів, пише \”Нефтеринок\”.
Як повідомляється, ціни продовжили зростання і в мережі, якою управляє \”Приват\”. Так паливо на заправках групи компаній зросло в середньому на 50-90 копійок за літр.
На сьогоднішній день в мережі \”Приват\” середньоукраїнські ціни на дизпаливо встановилися на рівні 20 гривні за літр.
Крім того, ціни на дізтполіво виросли у національних операторів АЗС Amic, \”БРСМ-Нафта\”, регіональних KLO, \”Олас\”, \”Авторанс\”.
Як пише видання, середні ціни на дизпаливо в Україні збільшилися на 10 копійок за літр до 20,21 гривні за літр.


