Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 23-29 жовтня: Левам не можна ходити "наліво", а життя Скорпіонів повинне кардинально змінитися

Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні

Гороскоп на 23-29 жовтня: Левам не можна ходити "наліво", а життя Скорпіонів повинне кардинально змінитися


ОВНИ. Назріває "перезавантаження" в інтимній сфері. Поруч з вами харизматичні шлюбні супутники, поставтеся до них зі священним трепетом, не шукайте недоліки, а зосередьтеся тільки на чеснотах, тоді самі пізнаєте високі одкровення партнерських взаємин (сексуальних, духовних, чуттєвих), створивши міцний союз. Ідіть назустріч інтересам улюблених, взявши на себе місію відповідальності, але не "розчиняючись" в жертовній самовіддачі, дозволяючи вити із себе мотузки.

На роботі будьте старанні, демонструючи високий професіоналізм. А шефу красиво підігравайте, зараз він для вас прекрасний діловий партнер.

ТЕЛЬЦІ. Приготуйтеся до "переформатування" партнерських взаємин (ділових, шлюбних). Якщо альянс дав тріщину, саме час її усунути, вдихнути імпульс в психологічну ауру. На щастя, ваш обранець володіє чарами, знає, коли і яке "чар-зілля" підсипати, щоб заволодіти серцем, не залишаючи жодних шансів конкурентам. Грайте в "піддавки", не дайте милому засумніватися у вашій відданості, задовольняйте його запити, огорніть турботою і любов'ю, тоді шлюбний союз отримає нове дихання!

У діловій команді атмосфера конкурентна, ваша задача гармонійно вписатися в колективний ритм, і працювати з творчим натхненням. А будете бунтувати – опинитеся за "бортом".

Вчасно розплачуйтеся з боргами (гасіть кредити), зараз є можливість додаткових заробітків.

БЛИЗНЮКИ. Ваш партнер не тільки чарівний коханець, благородний друг, але і талановитий психологічний маніпулятор. Бійтеся потрапити в полон залежності і перетворитися в підкаблучника. Якщо роль любовної рабині дарує насолоду, це від лукавого, відносини слід будувати на взаємовигідних інтересах. Ви повинні отримувати належну порцію любові, ласки, матеріальної турботи. Без цієї компенсації стати щасливими, реалізувати задуми неможливо!

Якщо надійдуть вигідні ділові пропозиції (для тих, хто шукає роботу) – поки не поспішайте, все "обмозгуйте". Але уникати трудових навантажень не можна. Доля велить працювати (приборкавши кар'єрні амбіції) там, де добре платять. Будь-яка робота – це можливість самореалізації.

Перегляньте також своє ставлення до здоров'я і займіться профілактичними заходами.

РАКИ. Напружена життєва динаміка збережеться. Не піддавайтеся лжеоптімізму там, де задіяні робітники інтереси, навколо прагматичні конкуренти, їх ігнорувати не можна. Втім, на службі вдала смуга, роботодавці до вас прихильні, "оріть" не як-небудь, а з творчим завзяттям – і грошей заробите. Але не хапайтеся за все підряд, ви блискучий фахівець в конкретній сфері, затребуваній соціумом, ось там і реалізуйте природний дар. А тим, хто втратив "нюх" прогресу, уникає освоювати "ноу-хау" – місце на узбіччі.

На любовному фронті намічається крутий поворот. Розширте репертуар ролей для перевтілення. Романтичне життя – це захоплююча і спокуслива (!) гра, яка фінішує перемогою або поразкою, і ніхто не в силах зупинити цей полум'яний процес. Змагайтесь за право володіти серцем обранця, життєва енергія б'є через край, і їй судилося посилити вогонь взаємної любові!

У ЛЕВІВ дежавю, не скачіть "наліво" в пошуках романтичних пригод, а зосередьтеся на сімейних справах, саме в рідних пенатах вас чекає багато роботи, де слід продемонструвати блискучий зразок господаря і сім'янина. Поставте на головне місце фамільні цінності, відновіть розірвані кровні узи, згадуйте предків, тоді відкриється канал Рода, наповнивши вас життєдайними енергоресурсами, прокинуться генетичні таланти. Особисте щастя – це надійний сімейний тил, і зараз є всі умови для його створення. Якщо поставили мету – впевнено до неї йдіть, запорука успіху – це не спонтанність, а чіткі, до дрібниць прораховані дії.

Тим, хто скучив за романтичними пригодами, слід бути більш активними, якщо хтось сподобався – знайомтеся! Під лежачий камінь вода не тече.

ДІВИ. Не смійте ніде давати задній хід! Для оточуючих ви – владний командир і "митний пост", все в кулаці, виховний метод "батога і пряника" спрацьовує блискуче. Ви відчуваєте, що кому потрібно, оптимально оцінюєте власні можливості. "Експлуатація" партнерів (ділових, шлюбних) заради власних інтересів йде успішно, вони без вас – як машина з заглухлим двигуном. Керуйте з натхненням, доводячи словом і ділом свою незамінність і господарську жилку.

Ваш тріумф зараз базується на всебічній обізнаності, потужності емоційному випромінюванні, магії красномовства. Слово – це унікальна зброя, можливість гіпнотичного впливу на людей, тільки уникайте зловживань! Це від лукавого.

ТЕРЕЗИ. Вас, яскраву привабливу, чарівну особистість, неможливо не помітити в натовпі. Енергія, що транслюється Космосом, вирує, підживлюючи оточуючих. А душа, переповнена бажаннями, як бутон пристрасті, тягнеться до сонця, щоб розпуститися ароматним квіткою в променях слави і поклоніння. Хочеться жити тут і зараз, ловлячи кожну мить насолоди, отримувати від життя все по максимуму. Зробіть "ревізію" таємних бажань, можливо, багато хто з них вже застаріли і не актуальні або взагалі на даному етапі є гальмом або міражем.

І прагніть глибше проникати в усі, що несе емоційний позитив, в цей час йде потужна космічна підзарядка, особливо на роботі, де можна активно попрацювати і добре заробити.

Зараз ви сам собі господар, вирішуєте, кого облагодіяти, а кого покарати. Хіба що під рідним дахом слід домовлятися з благовірними, розумно разом господарювати.

СКОРПІОНИ. Ваше життя повинне кардинально змінитися, доведеться позбутися негативного вантажу минулого, взявши на озброєння найкращий досвід, і впевнено рухатися в майбутнє. Ні на кого не розраховуйте, ви сам собі пан, слуга, покровитель, ставте мету і впевнено до неї рухайтеся. Власний вибір – доленосний. Втім, не все так райдужно, як здається, навколо повно спокус, нечистий так і норовить збити вас з праведного шляху.

На матеріальному фронті вдала смуга, таємні благодійні джерела до ваших послуг. Черпайте, задовольняючи необхідні потреби. Але шикувати заборонено (до кінця 2017 г.). Обов'язково допомагайте нужденним (морально, матеріально). Зараз Бог транслює милостиню людям через вас.

СТРІЛЬЦІ. Ви на гребені популярності в суспільстві, доброзичливі, чарівні, душа будь-якої компанії. "Запалити" і повести за собою труднощів не складе. Однак зараз життя наповнене кармічними подіями, що зв'язує по руках і ногах. Минуле вимагає усунення помилок і розплати (перш за все з авторитетними фігурами). Тому, вальсуючи під "мелодію з іншої реальності" (без фанатизму!), пам'ятайте про нинішню дійсність. Вона істинна і ставить інші завдання. Не робіть нишком нікому зла, цей спокусливий "посил" – диявольскі підступи. Будьте відкриті, справедливі. Це найкраща броня від підступів зла. Адже у вас чимало таємних підступних ворогів, які тримають ніж за спиною. Але як то кажуть: "Не дочекаєтеся!".

КОЗЕРОГИ. Хочете бути коханими і бажаними, мати вірного друга (який розділяє спільні інтереси) і коханця в одній особі? Все у ваших руках! Далеко шукати своє щастя не потрібно, воно поруч. Огорніть обранця увагою і турботою, підлити в цей коктейль щирих почуттів і з радістю вальсують в танці взаємної любові! Головне – не "включати" бойової диктат, адже нереалізована енергія б'є ключем. Розслабтеся, частіше моліться, всюди проявляйте дипломатичність і все складеться чудово.

Професіоналів буде пестити фортуна, якщо хочете отримати вищу посаду, досягти успіху в кар'єрі, тут ви поза конкуренцією. Скористайтеся таємними важелями впливу.

Ну а якщо між вами і друзями виникли непорозуміння, цю "міну" підклали темні сили, будьте розсудливі і не піддавайтеся на провокації.

ВОДОЛІЇ. У професійній сфері "переформатування", від якого буде залежати майбутнє кар'єри. Якщо відчуваєте антагонізм, можливо, це не ваше покликання, і треба перекваліфікуватися. Талант не можна закопувати в землю. А якщо сіли в свої сани, все чудово. Дерзайте! Головне – з керівним персоналом, який має на вас гіпнотичний вплив, зберігати гармонійні відносини. Зараз ви улюбленець долі, яка зобов'язує сповідувати високі моральні підвалини, спілкуватися з людьми високої духовної культури, удосконалити релігійну філософію буття. Контролюйте бажання, уникайте розбещеності – матеріальної, емоційної, тілесної – дивіться на світ через призму ідеалізму і все буде в порядку.

Якщо когось "підсидите" на роботі, не дуже радійте, це фокуси нечистого, потім доведеться гірко розплачуватися.

РИБИ. Вам належить зробити грамотний синтез етичних і духовних цінностей, щоб твердо стояти на землі і в той же час мислити масштабно з далеким прицілом. Саме тоді пощастить (одиноким) зустріти ідеал супутника життя, і ви остаточно визначитеся, до кого лежить серце. А ті, хто в шлюбі, несподівано прозріють, адже перед вами виник ангел, про що дотепер і не підозрювали.

Основою ділового партнерства є практичність інтересів. Співпрацюйте з тими, хто знає, чого хоче, ініціативний, має в руках владу, везучий, щедрий. А от чоловікам запускати при нагоді амурні стріли в серце чарівної шефині заради кар'єри не слід.

Більше рухайтеся, подорожуйте, чим далі, тим краще. Зміна життєвого ландшафту – прекрасний енергетичний тонік, можливість навчитися новому, отримати цікаву інформацію для духовного розвитку.

Джерело


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: