Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 16-22 жовтня: у Стрільців починається вдала смуга, а Скорпіонам варто зайнятися благодійністю

Гороскоп на 16-22 жовтня: у Стрільців починається вдала смуга, а Скорпіонам варто зайнятися благодійністю
Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку цього тижня. Про це повідомляє "Сегодня".

ОВНИ. Компроміс – ваш друг і доленосний орієнтир в будь-якій сфері. Емоційне напруження зашкалює, досить іскри непорозумінь і конфлікт розгориться яскравим полум'ям. Облаштовувати особисте життя, демонструючи зразок надійного партнера і сім'янина. Самостійне плавання безглуздо, шлюбні узи – святая святих. Зараз поруч з вами благословенний супутник, кращого не знайдете, цінуєте, поважайте і любіть його. Разом ви непорушна скеля. З агресивним шефом миріться, ви для нього, як червона ганчірка для бика, тому будьте старанні, підлаштовуйтеся, накази не обговорюються. А якщо займаєте високу посаду, не пригнічує підлеглих.

ТЕЛЬЦІ. Доленосний орієнтир – робота. Тут широкий асортимент можливостей. Зараз ви майстер на всі руки, творчий естет, активно "оріть" на основний і "лівій" роботі, заробляйте кар'єрні бонуси і хороші гроші.

Якщо пропонують додаткові повноваження або завдання – не відмовляйтеся – подужаєте, все піде на користь. І обов'язково підтримуйте теплий мікроклімат в колективі, допомагайте тим, хто просить про допомогу, візьміть під покровительске крило. Зараз небеса транслюють допомогу людям через вас. Щоб уникнути сварок засуджувати близьких, колег, сусідів, рідних не можна. Контролюйте кожне своє слово.

БЛИЗНЮКИ. Життя – це театральна сцена, де завдяки блискучому природному артистизму, чарівності вдасться вирішити безліч проблем. Красиво підігравайте людям, говоріть компліменти, хваліть, надихаючи тих, хто занепав духом, але без фальші, а щиро. Ваше серце повинно випромінювати любов до всіх! Тоді і особисте життя буде процвітати. А ось якщо захлесне нестримна пристрасть бажань – це поганий симптом. Емоційне "хочу" і прагматичне "треба" слід врівноважити. Вирішуйте проблеми коханих, партнерів, дітей, навіть на шкоду собі. Розщедрюватися, так потрібно, не збіднієте. Будь-які збитки сприймайте спокійно, поскупитеся – потім пошкодуєте. Якщо ви не самотні, а маєте поруч надійного супутника, все чудово. Він для вас єдиний і незамінний друг і улюблений, розважайтеся разом!

В кар'єрних сфері гальмо, шлях до посадового олімпу поки закритий, тримайтеся подалі від начальства, трудіться для власного задоволення з творчим вогнем.

РАКИ. Навколо атмосфера конфронтації, ризикуєте побити горщики і потім їх не склеїти. Ви особистість емоційна, напориста, не качайте "човен" амбіціями, а вирішуйте будь-які непорозуміння з урахуванням обопільних інтересів. Зараз унікальні можливості змінити на краще свій внутрішній світ, переключити його на діапазон високих духовних вібрацій і знайти особисте щастя. Вра^-^те, якщо в душі дискомфорт, значить, щось робите не те, можливо, зациклилися на вже не актуальних проблемах, "рачкуєте" назад в задумах. Не сподівайтеся, що вас хтось візьме під своє крило, "ліпіть" красиво себе самі, навколишній світ-це не донор, а сім'я, про яку треба дбати, просвіщати і виховувати. В результаті люди, що не відповідають вашому рівню розвитку, автоматично зникнуть з життєвого шляху. А потрібні з'являться.

ЛЕВИ. Особисті бажання є першорядними, якщо вони штовхають пізнати світ, розширити кругозір, познайомитися з новими людьми – це чудово. Зараз ви великі розумниці, миттєво "зчитує" потрібну інформацію, головне вчасно її використовувати в подієвому плані. Удача супроводжує тим, хто відчуває динаміку соціуму, "тримає ніс за вітром", вміє миттєво переключитися на потрібний діапазон і вчасно вставити свої "п'ять копійок".

Тиждень пройде під акорди кармічних подій. Приборкаєте ініціативні імпульси, Не ломіться в закриті двері. Вирішувати проблеми слід в міру їх надходження і актуалізації, обов'язково займатися благодійністю. Ваша милостиня – це не тільки практична допомога, але перш за все душевне співчуття і турбота про нещасних. Якщо зіткнулися з скиглієм, плаксою, цей емоційний вампір – ваш "клієнт".

На любовному фронті щастя буде посміхатися з 19 жовтня до 12 листопада.

ДІВИ. Щоб заробити побільше грошей, реалізувати задуми і бажання, вам належить зробити корекцію майбутніх планів, заручитися підтримкою друзів. Зараз від власних щедрот залежить щастя багатьох людей, ви джерело благ і спонсор для них (місія призначена Небесами на рік), тому будете ви ходити за совісті, благородно, нікого не ображайте – "всім сестрам по сережках"! Зайві гроші в кубушку не складається, вони повинні працювати. До речі, якщо чогось захотілося, це не дурний каприз Его, а сигнал до правильної діяльності. На крилах мрій досягнете потрібної мети. Тільки не дозволяйте нікому собою маніпулювати!

ТЕРЕЗИ. Зараз по рейтингу популярності ви – мегазірка на соціальному небосхилі, задаєте тон подіям. Але не варто розслаблятися, кому багато дається, з того і багато спитається. Використовуйте феноменальний особистий вплив на публіку з користю для всіх. Вам дана влада не для задоволення власних інтересів, а для того, щоб зробити навколишній світ кращим, духовно досконалішим, що потрібно демонструвати на власному прикладі. Уникайте диктату, це поганий метод, в чому має бути на тижні переконатися на діловому та особистому поприщі.

До речі, якщо зумієте добре над собою попрацювати (в духовному плані), позбутися поганих звичок, стати іконою для оточуючих цілком можливо.

СКОРПІОНИ. Самота – найкращий лікар і наставник. Сховайтеся і насолоджуйтеся самотністю, підводьте підсумки життя за останніх 12 років. Очищайте духовний храм від накопичених негативних нашарувань покаянням. Зараз йде унікальний цілющий процес на душевному та фізичному плані через усвідомлення допущених раніше помилок. Приховані таємниці спливають на поверхню, там, де ви, нічого не сховаєш. "Гнійники" проривають.

Якщо опинилися на фінансовій мілині, не впадайте у відчай, потрібно привчатися до аскетизму. Таємний покровитель завжди знайдеться і допоможе.

Обов'язково займайтеся благодійністю, якщо хтось потребує допомоги, не ігноруйте, ця людина послана не випадково, їй потрібні ваші жертви.

СТРІЛЬЦІ. Ви зобов'язані йти в ногу з соціумом, шукати шляхи вирішення наболілих його проблем і не зациклюватися на приватних справах. Зараз доведеться впритул зіткнутися з екстремальними ситуаціями, яких уникали (або боялися), і з честю з них вийти. Дружба дружбою, а гроші нарізно. У бізнесі друзів немає, тут правлять балом користь і гроші. У чому і доведеться переконатися. А якщо вас об'єднують не матеріальні, а духовні інтереси – дружіть. Через впливових ідейних побратимів транслюється в цьому році щастя і удача. У чужій гаманець не заглядайте, приборкайте заздрощі і задовольняйтеся тим, що маєте.

У романтичній сфері починається вдала смуга (19 жовтня-12 листопада), де приватна чарівність стане пропуском в казку любові.

КОЗЕРОГИ. Штурмуйте кар'єрний олімп, а у кого службове крісло хитається, захищайте високим професіоналізмом завойовані позиції, приборкавши диктаторського джина. Начальство до вас прихильне, головне – дотримуватися посадової субординації, вертикаль "начальник-підлеглий", а в родині "батьки – діти" повинна функціонувати ідеально. Слід вчасно виявляти душевну чуйність, щоб уникнути сварок, бо ваша залізобетонна напористість може зіграти фатальну роль у відносинах з оточуючими.

У чоловіків можливий таємний роман (з 19 жовтня-12 листопада).

ВОДОЛІЇ. Орієнтуйтеся на чужу думку, поради, ідеї, вони успішні і перспективні. А власні нехай зріють. Зараз ви сидите на "голці" залежно від чужого покровительства, і це нормально. Якщо вас люблять, ніхто не ображає, всі допомагають, діляться ресурсами, йдуть назустріч, значить, ви не збилися з доленосного шляху. Із задоволенням працюйте, завзято оберігаючи службовий мікроклімат в колективі, коли потрібно йдіть на жертви. Відносини з колегами – святая святих, не робіть їм підніжок. А з начальством ведіть закулісні розмови.

Чхати на чужі зауваження недозволено, терміново реагуйте і міняйте поведінку!

РИБИ. Зараз йде кардинальна зміна світогляду, переоцінка життєвих цінностей. Якщо виникнуть екстремальні ситуації – це на благо, в стресах накопичений негатив перетворюється в позитив. Шлюбним парам порада: любіть один одного, але не потрапляйте в залежність, спокуса розчинитися в іншому – величезна. Але цим ви підпишете собі руйнівний вирок, бути далі з вами буде не цікаво. А для партнера слід залишатися привабливою непрочитаною книгою. Урізноманітніть інтим, зараз відносини тримаються на сексуальному магніті, де бажання суджених першорядні.


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: