У районі урочища «Крутяк» під час спуску синім маршрутом з гори Говерла туристистка травмувала ногу і не змогла далі продовжити свій шлях. Інцидент стався 24 червня о 17:15.
До місця події терміново прибули фахівці гірського пошуково-рятувального відділення «Заросляк». Вони оцінили стан потерпілої і надали їй необхідну домедичну допомогу.
Після надання допомоги рятувальники транспортували туристку до урочища «Заросляк», де вона могла отримати подальшу медичну допомогу.
Нагадаємо, що туристична галузь є досить ризикованою і вимагає особливої обережності під час походів і підйомів на гори.


