За значний особистий внесок у розвиток соціальної сфери міста Ужгорода, а також за постійну підтримку вразливих категорій громадян, зокрема військовослужбовців, ветеранів, дітей та внутрішньо переміщених осіб, грамотою Ужгородської міської ради відзначено Нелю Лазар, очільницю мережі медичних лабораторій «АстраДіа».
Під час урочистої частини засідання міський голова Богдан Андріїв сьогодні, 25 червня, вручив пані Нелі відзнаку та подякував за її активну громадянську позицію, високу соціальну свідомість підприємницької діяльності та істотну підтримку тих, хто найбільше потребує допомоги у важкий період.

