Підряднику інкримінують привласнення коштів бюджету під час капітального ремонту освітнього закладу у селищі Середнє. Встановлено, що сума збитків місцевій громаді сягає майже 2,2 млн грн.
За інформацією правоохоронців, 44-річний житель Ужгорода, який очолює підрядну організацію, став переможцем тендеру на проведення капітального ремонту школи. Замовником робіт виступала місцева селищна рада.
У ході досудового розслідування було встановлено, що підрядник надав для оплати акти виконаних робіт, що містили неправдиві відомості. Зокрема, були завищені обсяги робіт з покрівель та теплоізоляції, а також включені непідтверджені витрати.
На підставі цих документів місцева рада перерахувала підряднику понад 7,9 млн грн. Проте результати експертиз показали, що реальна вартість виконаних робіт становила близько 5,7 млн грн.

Отже, внаслідок цих оборудок місцевій громаді було завдано збитків на суму майже 2,2 млн грн.
Керівнику підрядної організації було повідомлено про підозру згідно з ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України — привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану та службове підроблення.

Відповідні правоохоронні органи здійснюють комплекс заходів щодо встановлення всіх обставин цієї справи.

