Ще троє випускників на Мукачівщині досягли максимального результату на НМТ

Успіх у навчальному році досягли троє випускників із Мукачівського району, які склали Національний мультипредметний тест (НМТ) на максимальний бал.

Відмінний результат показав випускник Макарівського ліцею Василь Пуга, який досяг найвищого балу з історії України під час проходження НМТ.

Крім того, випускниці Бобовищанської загальноосвітньої школи Ірина Данашовська та Олександра Гліба також продемонстрували високий рівень знань, отримавши по 200 балів з біології та української літератури відповідно.

Адміністрація навчального закладу підкреслює, що такі досягнення є свідченням високої якості освіти, що надається в ліцеї, а також результатом спільної роботи учнів, батьків та викладачів.

Цей успіх відкриває нові можливості для випускників та є прикладом для інших учнів.

×

Написати в редакцію