Пятеро підлітків на Берегівщині госпіталізовані з підозрою на кишкову інфекцію

 

До Берегівської районної лікарні терміново госпіталізовано п’ятьох підлітків віком 14–15 років із симптомами гострого захворювання кишківника.

Підлітки були доставлені до лікарні для проведення поглибленого медичного обстеження та надання необхідної допомоги.

Фахівці охорони здоров’я попереджають про підвищений ризик виникнення кишкових інфекцій у літній період, що може бути пов’язано із забрудненням води у місцях купання чи вживанням недоброякісних продуктів харчування, які зберігались у неналежних умовах.

×

Написати в редакцію