Відкриття сучасного стоматологічного кабінету в Хустській лікарні для військових та ветеранів

У місті Хуст відкрито сучасний стоматологічний кабінет для надання допомоги військовослужбовцям та ветеранам.

На базі Хустської центральної лікарні ім. Віцинського О.П. нещодавно відкрито кабінет зуболікування та зубопротезування, де українські захисники та захисниці зможуть отримувати професійну стоматологічну допомогу безоплатно в рамках Програми медичних гарантій Національної служби здоров’я України.

Для створення комфортного середовища в медзакладі було здійснено ремонт приміщення вартістю 150 тисяч гривень за рахунок власних коштів лікарні. Сучасне обладнання для стоматологічного кабінету загальною вартістю 900 тисяч гривень було придбано завдяки фінансовій підтримці міського бюджету, а також внескам благодійників та меценатів.

Сучасний стоматологічний кабінет вже розпочав прийом пацієнтів та надання послуг військовослужбовцям та ветеранам.

Крім того, лікарня активно розвивається та модернізується. Нещодавно тут було встановлено сонячну електростанцію, яка дозволить забезпечити стабільну роботу закладу навіть в умовах відсутності електроенергії. Також лікарня планує придбати сучасне діагностичне обладнання та розвиватиме амбулаторну реабілітацію.

За значний внесок у розвиток медичної галузі, високий професіоналізм та покращення якості медичних послуг, директор лікарні Михайло Пристая був відзначений почесною грамотою голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

×

Написати в редакцію