У галереї міста Ужгород відбулося відкриття персональної ювілейної експозиції відомої української художниці Нателли Овсієнко.
Про цю подію повідомили представники Департаменту культури області.
Відкриття експозиції під назвою «Світло моєї душі» зібрало багатьох гостей, серед яких були колеги, друзі художниці, шанувальники мистецтва та всі охочі привітати її з ювілеєм.
У експозиції представлені роботи художниці, які відрізняються яскравістю емоцій та любов’ю до навколишньої дійсності.
Нателла Овсієнко є економісткою за освітою та мала успішну кар’єру у фінансовому секторі.
Вона закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та стала членом Національної спілки художників України.
За роки своєї творчої діяльності художниця провела низку персональних виставок як в Україні, так і за її межами.
Під час відкриття виставки заступник директора департаменту культури області вручив Нателлі Овсієнко Почесну грамоту за її внесок у розвиток образотворчого мистецтва.
Нателла Овсієнко зазначила, що для неї живопис є вираженням її любові до життя.
Виставка «Світло моєї душі» буде відкрита для відвідувачів протягом двох тижнів.








