Під час сходження на Говерлу 43-річна мандрівниця з Одеси зазнала травми ноги, що унеможливило її подальший рух.
Туристка отримала серйозне ушкодження кінцівки і потребувала термінової допомоги.
На місце події прибули фахівці гірського пошуково-рятувального відділення «Заросляк», які надали постраждалій першу медичну допомогу та здійснили її транспортування до навчально-спортивної бази.
У ДСНС закликають відвідувачів гірських регіонів бути особливо обережними та адекватно оцінювати свої фізичні можливості.

