Ужгородські родини отримали державні нагороди за героїзм захисників

Відбулася церемонія вручення високих державних нагород рідним ужгородських військовослужбовців, які віддали своє життя за Україну. Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, ці нагороди стали виявом вдячності за мужність і самовідданість, продемонстровані під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності країни.

Сьогодні міський голова Богдан Андріїв мав честь вручити ордени «За мужність» ІІІ ступеня сім’ям загиблих героїв:

  • старшого солдата військової частини A4355 Бориса Барча;
  • солдата військової частини A1302 Владислава Діуса;
  • солдата військової частини A1008 Максима Євдокимова;
  • солдата військової частини А2960 Віталія Лакатоша;
  • солдата військової частини A0666 Віталія Лошака;
  • солдата військової частини A3425 Роберта Папа.

Під час церемонії представник відділення цивільно-військового співробітництва Ужгородського РТЦК та СП Віталій Дячук підкреслив, що вчинок наших співвітчизників є прикладом найвищої відданості військовій присязі та українському народові.

Звертаючись до рідних полеглих Героїв, міський голова Богдан Андріїв висловив слова глибокого співчуття та запевнив у постійній підтримці міської влади:

«Ми розділяємо цей важкий тягар разом із вами. Наш обов’язок – увічнити пам’ять про кожного захисника, який віддав життя за майбутнє України, та всіляко підтримувати їхні сім’ї».

×

Написати в редакцію