Відбулася церемонія вручення високих державних нагород рідним ужгородських військовослужбовців, які віддали своє життя за Україну. Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, ці нагороди стали виявом вдячності за мужність і самовідданість, продемонстровані під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності країни.
Сьогодні міський голова Богдан Андріїв мав честь вручити ордени «За мужність» ІІІ ступеня сім’ям загиблих героїв:
- старшого солдата військової частини A4355 Бориса Барча;
- солдата військової частини A1302 Владислава Діуса;
- солдата військової частини A1008 Максима Євдокимова;
- солдата військової частини А2960 Віталія Лакатоша;
- солдата військової частини A0666 Віталія Лошака;
- солдата військової частини A3425 Роберта Папа.
Під час церемонії представник відділення цивільно-військового співробітництва Ужгородського РТЦК та СП Віталій Дячук підкреслив, що вчинок наших співвітчизників є прикладом найвищої відданості військовій присязі та українському народові.
Звертаючись до рідних полеглих Героїв, міський голова Богдан Андріїв висловив слова глибокого співчуття та запевнив у постійній підтримці міської влади:
«Ми розділяємо цей важкий тягар разом із вами. Наш обов’язок – увічнити пам’ять про кожного захисника, який віддав життя за майбутнє України, та всіляко підтримувати їхні сім’ї».










