Сміттєзвалище в Барвінку: пожежники двічі за вечір ліквідували вогонь

Рятувальники Ужгородського району змушені регулярно відвідувати одну й ту саму локацію через постійні займання. Минулого вечора служба порятунку отримала два окремих повідомлення про пожежу на полігоні твердих побутових відходів у селі Барвінок. Як повідомляє ДСНС Закарпаття, перший сигнал про надзвичайну подію надійшов о 19:42, а повторний виклик на номер 101 зафіксували вже о 23:19.

До ліквідації наслідків обох інцидентів залучали бійців 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Ужгород. Під час першого виїзду фахівці боролися з вогнем, що знищив сміття на площі 30 квадратних метрів. Друге займання виявилося менш масштабним, оскільки полум’я охопило лише один квадратний метр території. Наразі профільні експерти працюють над встановленням точних причин виникнення цих пожеж.

Варто зазначити, що ситуація на цьому сміттєзвалищі залишається критичною, адже лише за попередню добу тут уже реєстрували займання. З початку 2026 року кількість виїздів пожежних розрахунків на цей полігон майже досягла двадцяти. Очевидно, що неодноразові заклики до балансоутримувачів ретельніше стежити за станом території та впроваджувати заходи безпеки поки що не принесли бажаного результату.

×

Написати в редакцію