У Тячівському районі Закарпатської області склалася критична ситуація з інфраструктурою. Дві стратегічно важливі мостові споруди досягли стадії повного фізичного зносу. Це створює реальну загрозу повного припинення транспортного сполучення в регіоні. Поточний стан об’єктів становить пряму небезпеку для життя кожного, хто наважиться скористатися цими переправами.
Про катастрофічний стан доріг в Углянській територіальній громаді повідомив місцевий активіст Федір Мазур. Він надіслав відкрите звернення до районної державної адміністрації та обласної ради. Мова йде про єдині автомобільні мости у селах Велика Уголька та Груники. Їхні конструкції зазнали масштабних руйнувань через природні фактори. Фотографії підтверджують наявність глибоких порожнин у фундаменті та серйозні підмиви опор.
Ці об’єкти є життєво необхідними для гірських поселень. Через них здійснюється постачання продуктів та доїзд швидкої допомоги або рятувальників. Громада вимагає від влади негайного технічного обстеження та початку відновлювальних робіт. Мешканці попереджають, що подальша бюрократія призведе до повної логістичної блокади населених пунктів.

