Співробітники БТІ в Ужгороді створили фіктивну будівлю шляхом підроблення технічної документації.
Один із посадових осіб БТІ підробив документи на об’єкт нерухомості, якого насправді не існувало, що дозволило змінити цільове призначення земельної ділянки вартістю більше 1,8 мільйона гривень.
В подальшому право власності на цю ділянку було переоформлено на підставі підроблених документів.


