Нетверезий водій зупинений у Ужгороді завдяки свідомому громадянину

У нічну пору на вулиці Героїв 101-ї бригади працівники патрульної поліції зустріли водія іномарки Renault, який демонстрував явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Про підозрілого керманича своєчасно повідомив уважний перехожий, який також вжив заходів безпеки — він зупинив автомобіль і не дозволив водієві продовжувати рух до прибуття поліцейських.

Під час перевірки інспекторами було виявлено характерні симптоми сп’яніння, після чого водієві було запропоновано пройти медичний огляд. Отримані результати показали 2,58 проміле алкоголю, що у понад 12 разів перевищує встановлену норму.

Відповідно до законодавства, на винного учасника дорожнього руху було складено адміністративний протокол згідно з частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

×

Написати в редакцію