Ужгородська школа мистецтв відзначила випускників урочистим концертом та врученням свідоцтв

Напередодні в обласному музично-драматичному театрі відбулося урочисте вручення свідоцтв випускникам Ужгородської школи мистецтв та масштабний звітний концерт, присвячений цій визначній події.

Заклад освіти цього року закінчили 77 обдарованих учнів, серед яких 27 випускників образотворчого відділення, 37 – музичного, 9 – хореографічного та 4 – театрального відділень.

Підсумковий рівень підготовки випускників виявився досить високим: 48 учнів отримали свідоцтва з відзнакою за особливі досягнення у навчальному процесі, а 59 молодих митців були відзначені подяками за активну участь у концертній та виставковій діяльності. Про це повідомила директор закладу Наталія Громова.

Вже відомо, що 21 випускник має намір продовжити навчання у вищих мистецьких закладах України та за кордоном, що свідчить про їхнє професійне зростання.

Під час урочистої частини заходу відбулося вручення документів про закінчення початкової мистецької освіти. У залі театру був представлений яскравий звітний концерт хореографічного відділення, в якому взяли участь 135 учнів, що виконали 22 різноманітні хореографічні номери, викликавши бурю емоцій у глядачів. Крім того, у фоє театру була організована виставка дипломних робіт випускників образотворчого відділення.

Із вітальним словом до випускників, їхніх батьків та викладачів звернулися міський голова Богдан Андріїв та начальниця управління культури, молоді та спорту міської ради Алла Чернобук. Вони привітали молодих митців із цим важливим кроком у їхньому творчому житті, висловили подяку викладачам за їхню професійну діяльність та батькам – за постійну підтримку.

Під час свого виступу Богдан Андріїв підкреслив, що місто пишається своєю талановитою молоддю, яка своїми досягненнями прославляє рідне місто, і побажав випускникам завжди прагнути до нових висот, успіхів та впевненості у своїй справі.

×

Написати в редакцію