Екс-чиновник підозрюється у розкраданні 104 мільйонів гривень на будівництві підстанції

На Закарпатті викрито схему розкрадання коштів, виділених на будівництво підстанції.

Посадовці завищували ціни на будматеріали, а отримані таким чином кошти перераховували на рахунки підконтрольних компаній. Через цю оборудку об’єкт так і не був зданий в експлуатацію.

Колишній очільник обласної Служби відновлення та розвитку інфраструктури отримав підозру у причетності до цього злочину.

×

Написати в редакцію