На Закарпатті викрито схему розкрадання коштів, виділених на будівництво підстанції.
Посадовці завищували ціни на будматеріали, а отримані таким чином кошти перераховували на рахунки підконтрольних компаній. Через цю оборудку об’єкт так і не був зданий в експлуатацію.
Колишній очільник обласної Служби відновлення та розвитку інфраструктури отримав підозру у причетності до цього злочину.



