Ужгородський міський голова Богдан Андріїв налагоджує співпрацю з новим представником МЗС Іштваном Балогом

Сьогодні міський голова Богдан Андріїв провів зустріч із новопризначеним представником Міністерства закордонних справ України в місті Ужгороді, досвідченим дипломатом Іштваном Балогом. На цій зустрічі також був присутній попередник Іштвана Балога на цій посаді, Михайло Дзихор, та заступник міського голови Іван Завидняк.

Під час зустрічі сторони обговорили та окреслили пріоритетні напрямки міжнародної діяльності міста, важливі проєкти та ініціативи, які Ужгород зараз реалізує спільно з європейськими партнерами. Богдан Андріїв наголосив, що Ужгород має 28 міст-побратимів, більшість яких представляють країни Європи, і місто має тривалу історію плідної співпраці з ними.

Ужгород активно співпрацює з європейськими партнерами у різних сферах, таких як культура, освіта, медицина, екологія тощо. Успішна реалізація спільних грантових проєктів та впровадження важливих ініціатив дозволяють зміцнювати міжнародне співробітництво міста.

Богдан Андріїв привітав Іштвана Балога із призначенням на посаду та запевнив його у повній підтримці з боку міської влади. Сторони висловили впевненість, що їхні спільні зусилля сприятимуть розширенню транскордонного співробітництва та залученню нових міжнародних можливостей для розвитку Ужгорода як обласного центру Закарпаття.

×

Написати в редакцію