Найкращі гандболісти зустрінуться в Ужгороді

З 5 по 7 грудня в спортивному комплексі \”Юність\” відбудеться ІІ тур західно-української ліги з гандболу серед чоловічих команд.

Закарпатську область представлятимуть два колективи, це Збірна Закарпатської області та ГК \”Медве\” з Берегова.

Найкращі гандболісти зустрінуться в Ужгороді

Також, 30 листопада, в м. Хуст пройде І тур чемпіонату Закарпатської області з гандболу серед чоловічих команд, в якому кращих гандболістів області буде обрано кандидатами до команди, що представлятиме край на ІІ турі \”Карпатської ліги\”.

ГК Карпати

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію