Богдан Андріїв розв’язав актуальні проблеми мешканців Ужгорода на особистому прийомі

Сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв присвятив робочий день проведенню чергового особистого прийому громадян. Цей захід став можливістю для містян безпосередньо звернутися до керівника міста зі своїми проханнями та скаргами. Протягом зустрічі очільник громади детально вислухав 16 жителів, які прийшли обговорити нагальні проблеми свого побуту та соціального забезпечення.

Основна увага під час діалогу була зосереджена на питаннях соціального захисту, зокрема на наданні матеріальної допомоги та забезпеченні житлом. Значну частину звернень склали проблеми комунального сектору, зокрема необхідність проведення капітальних та поточних ремонтних робіт у багатоповерхових будинках. Окрім вирішення проблем, на прийомі відбувся позитивний момент: містяни передали офіційну подяку колективу лікарів урологічного відділення та директору КНП Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня за їхню працю.

За результатами всіх розмов Богдан Андріїв надав чіткі та конкретні доручення керівникам відповідних міських департаментів та профільних служб. Метою цих розпоряжень є оперативне опрацювання кожного звернення та пошук ефективних шляхів вирішення виявлених проблем. Міський голова підкреслив, що виконання даних доручень перебуватиме під його особистим суворим контролем до повного усунення всіх зауважень громадян.

×

Написати в редакцію