Дві пожежі на полігоні відходів у Барвінку ліквідовано протягом доби

Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) попереджають про необхідність суворого дотримання вимог пожежної безпеки та постійного контролю стану територій, особливо в несприятливих погодних умовах.

Протягом однієї доби вогнеборці Ужгородської області двічі виїжджали на виклик до села Барвінок, де на полігоні твердиих побутових відходів виникли пожежі.

Як повідомляє пресслужба ДСНС Закарпаття, перший виклик надійшов о 07:17 у середу. Через значну площу займання (500 кв. м) ліквідація пожежі силами рятувальників із Ужгорода та Перечина тривала майже увесь день і завершилася о 17:45.

Проте вже о 23:21 надійшов новий виклик на полігон із сміття. Цього разу площа вогню була незначною, тому його вдалося ліквідувати менше ніж за годину. Співробітники ДСНС підкреслюють, що повторні займання на сміттєзвалищах — досить поширене явище через тривале тління сміття на глибині.

З початку 2026 року на сміттєзвалищах Закарпаття сталося 20 пожеж, із яких 12 випадків — у Барвінку. ДСНС закликає власників полігонів ретельніше стежити за станом підвідомчих територій.

×

Написати в редакцію