Десять років в’язниці за контрабандний Субутекс на Закарпатті

Закарпатський апеляційний суд поставив остаточну крапку у справі щодо чоловіка, якого визнали винним у спробі незаконного транспортування великої партії наркотичних препаратів. Згідно з рішенням суду, вирок набув законної сили, що означає реальне відбування покарання у вигляді 10,5 років позбавлення волі. Окрім тюремного терміну, закон передбачає повну конфіскацію всього майна засудженого в державну власність.

Інцидент стався ще в серпні 2020 року на пункті пропуску Лужанка, де прикордонники Західного регіонального управління Держприкордонслужби України виявили підозрілий автомобіль. Під час ретельного огляду транспортного засобу правоохоронці знайшли майже 3500 таблеток препарату Субутекс. Зловмисник намагався приховати заборонені речовини у різних частинах машини: у даху, дверцятах, рульовій колонці та під заднім сидінням. Загальна ринкова вартість цієї партії наркотиків оцінюється майже у 1,4 мільйона гривень.

Попередньо Берегівський районний суд розглянув справу в серпні 2021 року, кваліфікувавши дії чоловіка за частиною 3 статей 305 та 307 Кримінального кодексу України. Мова йде про контрабанду та незаконний обіг наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Попри спроби захисту оскаржити це рішення через апеляційний суд, вирок залишився незмінним, що підтвердило обґрунтованість суворого покарання за скоєний злочин.

×

Написати в редакцію