Ужгородська поліція затримала чоловіка за розбиття вітрин у відділенні Укрпошти

Управління поліції охорони повідомляє про інцидент, що стався 7 травня в одному з підпорядкованих відділень Укрпошти. На головний пульт централізованого спостереження надійшов сигнал тривоги, що миттєво сповістив чергових про порушення безпеки в приміщенні. Правоохоронці оперативно виїхали на місце події, щоб з’ясувати причини спрацювання системи охорони.

Після ретельного огляду об’єкта поліцейські виявили значні пошкодження скляних вітрин, розташованих всередині поштового відділення. Згідно з попередніми даними, невідомий навмисно розбив скло, чим спричинив матеріальні збитки установі. Отримавши відповідні орієнтування, патрульні розпочали активне обстеження прилеглого території та пошуки можливого підозрюваного.

У результаті проведених заходів правоохоронці затримали 43-річного жителя міста Мукачево, якого вважають головним причетним до цього правопорушення. Для детального з’ясування всіх обставин та встановлення мотивів дій чоловіка його транспортували до Ужгородського районного управління поліції.

×

Написати в редакцію