Вхiд на сайт
Авторизацiя

Карпатівки в оновленому складі дали бій словацькому “Бемако” із Пряшева

Карпатівки в оновленому складі дали бій словацькому “Бемако” із ПряшеваВчора в спортивному комаплексі “Юність” було спекотно, оскільки карпатівки в оновленому складі дали бій словацькому “Бемако” із Пряшева. Рахунок матчу 37:28.

Команди активно розпочали гру, швидкими атаками відзначилися карпатівки Яна Готра, Ірина Компанієць та Ганна Лезінська, які відразу забезнечили команді комфортний відрив у рахунку.

У свою чергу, воротар Єлизавета Воронько демонструвала надійну гру, через що у першому таймі «Карпати» мали перевагу у 15 м’ячів.

В другому таймі тренери обох команд награвали молодих гравчинь, однак загальний малюнок гри не змінився, ужгородки впевнено перемогли.

До речі, за «Бемако» у цій зустрічі грала екс-карпатівка Марина Лебедєва.

Карпати – Бемако 37:28 (23:7)

Карпати: Воронько, Шеламова, Шмітко; Готра 8, Компанієць 6, Лезінська 6, Дронова 6, Сухецька 4, Мелекесцева 4, Фурманець 1, Попович 1.

Бемако: Sutranova 8, Sterbakova 5, Kocanova 3, Popovcova 3, Ratvajska 3, Pavukova 2, Bacikova 2, Gajdusova 1, Demjanova 1.