На території Хустщини стався вражаючий випадок мародерства та вандалізму, коли невідомі особи повністю зруйнували популярну туристичну локацію, відому своїми мальовничими краєвидами. Зловмисники не тільки пошкодили територію, але й викрали сонячну панель та камеру відеоспостереження. Щоб приховати свій вчинок, вандали навіть зрубали дерево, на якому була закріплена техніка.
Збитки та наслідки
Крім технічного обладнання, значних збитків завдано й зеленим насадженням у цій зоні. За попередніми даними, з ділянки викопали та вивезли близько 30 кущів дворічної лаванди, яка саме готувалась до сезону цвітіння. Місцева громада приголомшена подією, адже створення цієї зони було результатом багаторічної кропіткої праці багатьох людей.
Розслідування та звернення до громади
Наразі правоохоронні органи займаються пошуком причетних до злочину. Громада закликає свідків події надати будь-яку інформацію, яка могла б допомогти у розслідуванні, та просить бережливо ставитися до спільних надбань краю, аби подібні дикунські випадки не повторювалися. За допомогою спільних зусиль можна відновити зону та зробити її ще красивішою.


