У випадках надзвичайних ситуацій згуртованість громади може стати вирішальним чинником у порятунку майна та життів людей.
Інцидент у Хустському районі
Під час ночі у Хустському районі сталася пожежа, яка відбулася в селі Монастирець, де горіла надвірна споруда, про що повідомляє ДСНС Закарпаття.
Сусідка, яка помітила дим на вулиці Молодіжній у ранковий час, негайно повідомила про інцидент за номером 101 і розпочала допомогу господарям.
Спільні дії щодо ліквідації загрози
Останні разом із сусідами стримували полум’я до прибуття рятувальників, а вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини райцентру оперативно ліквідували пожежу. Для повної ліквідації займання бійці ДСНС витратили меньше 10 хвилин.
Полум’я пошкодило покрівлю надвірної споруди, проте завдяки спільним діям небайдужих людей та вогнеборців вдалось запобігти розповсюдженню вогню на житловий будинок та сарай. Причини займання та розмір збитків будуть оцінені фахівцями.
Приклад сусідської солідарності нещодавно був зафіксований також у Виноградові, де стався інцидент з пожежею в житловому будинку.


