У центрі міста затримали нетверезого водія

Інцидент у Мукачеві

У центрі Мукачева поліцейські зупинили водія автомобіля Honda, який порушував правила дорожнього руху по вулиці Володимира Зайця. Під час зупинки було помічено, що керманич знаходиться у нетверезому стані.

Під час розмови з поліцейськими у водія були помітні ознаки алкогольного сп’яніння. За допомогою апарату Drager було проведено огляди, які показали 0,77‰ алкоголю у крові.

Складення протоколу

Відповідно до наявних даних, на чоловіка було складено протокол за першу частину статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та постанову за другу частину статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

Деталі інциденту будуть розслідуватись у рамках наявних законодавства та правил дорожнього руху.

×

Написати в редакцію