З резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію наслідків негоди, яка сталася 21 червня на Закарпатті, виділено півтора мільйона гривень – всі кошти резервного фонду.

Зокрема, 1 млн – Виноградівському та 500 тис. гривень Хустському районам. Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
На ліквідацію наслідків стихії будуть залучені кошти і районних та сільських бюджетів. Крім цього Закарпаття звернулося до Кабінету Міністрів щодо виділення коштів на подолання наслідків негоди.
Стихійне лихо, від якого набільше постраждали Виноградівщина і Хустщина та деякі населені пункти Іршавського та Свалявського районів Закарпаття класифіковане надзвичайною ситуацією природного характеру регіонального рівня.
Тривають підрахунки завданих негодою збитків.
