Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 19-25 червня: Тельцям не можна ділитися сокровенним, а Козерогів будуть допікати близькі

Гороскоп на 19-25 червня: Тельцям не можна ділитися сокровенним, а Козерогів будуть допікати близькіАстролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку на цьому тижні
ОВНИ. Відновлюйте розірвані кровні узи, поважайте фамільні, національні культурні традиції і пам'ятайте якого ви роду-племені, батьків і Вітчизну не вибирають! Зневажати своє коріння, історію, культуру – плювати в колодязь, з якого доведеться пити! Займайтеся домашніми проблемами, демонструючи зразок дбайливого сім'янина, господаря, люблячого партнера, латати діри в психологічній аурі родини. На цьому тижні майбутнє і минуле переплелося в фатальний клубок. Щоб не зійти з доленосного маршруту, пам'ятайте: робота – це святий вівтар, що вимагає фізичних і моральних жертв. Будьте поблажливими до чужих недоліків, вчіться прощати людей і не лізьте в чужий монастир зі своїм статутом, люди знають, що роблять і критикувати їх – не ваша доля.

ТЕЛЬЦІ. Девіз тижня: довіряй, але перевіряй. Не діліться ні ким потаємними тривогами, переживаннями, це підірве імідж вольових самодостатніх персон. Більш того, показавши приховані слабинки, ви себе обеззброїте, ризикуючи стати жертвою змов, авантюрних маніпуляцій з боку малознайомих людей. Проявляйте допитливість, прагнете бути в курсі всіх новин, вчіться на ходу, якщо потрібно прийняти рішення, робіть так, як підказує серце і розум. Якщо деякі бажання не реалізовуються, так потрібно, значить з ними потрібно розпрощатися.

Шлюбне щастя слід берегти як зіницю ока, любите благовірних, не кидайтеся зопалу поганими словами, саме ваша любов є цементом гармонійних взаємин в перспективі.

БЛИЗНЮКИ. Шлях реалізації бажань устелений квітами успіху, сприяючи особистому щастю. Цього року доленосна вісь пролягає через домашні пенати, тому, щоб не нашкодити кар'єрі, доцільно більше працювати вдома, піклуватися про рідних, створюючи сімейний затишок. Нужда не загрожує, найближчим часом пощастить з грошима старанним трудягам (ледарям "халяви" не передбачається), як на основний, так і лівої роботі. Не "сачкуйте", розгрібайте трудові "завали", звільнятися поки сенсу немає. Якщо особистими бажаннями керують бурхливі емоції, пригальмуйте і включіть тверезий розум, конфлікти вам не потрібні. Реальність диктує прагматичні правила, їм і підкоряйтеся, інакше потрапите під каток регресу.

РАКИ. Ви чарівні і чудові, володієте потужним впливом. Досить ховатися, відставати, виходьте на публічну арену і дебютує в будь-яких сферах діяльності! У кар'єрі, де розвиток подій набирає бурхливий темп, все непередбачувано. Тут слід позбавлятися від консервативних робочих методик і перемикатися на прогресивні технології, завершити відкладені творчі проекти. Якщо ваша робота пов'язана з комунікаціями, посередництвом, торгівлею, журналістикою, закладається фундамент майбутнього. Об'єднавши під свої приятельські прапори давніх колег по роботі, зробите правильно. Уникайте пліток, засуджень, нікого не обманюйте і утримайтеся від таємних інтриг, інакше самі потрапите в капкан.

ЛЕВИ. Життєвий енергопотенціал стрімко падає, більше усамітнюйтеся, ведіть діалог з совістю, аналізуючи допущені в минулому помилки, тільки наодинці з собою ви здатні "запеленгувати" Божі одкровення, які вкажуть правильний шлях розвитку. Зараз для вас чужі проблеми на головному плані, а власні почекають. Працюйте, економно розподіляючи сили, час, щоб і грошей заробити і здоров'ю не нашкодити.

Реалізація власних бажань є доленосним завданням, але самостійно нічого не вийде. Тільки в парі з коханими (завдяки їх ресурсам) вдасться втілити задуми. Це чарівники, які можуть зробити вас щасливими.

Якщо служба набридла, мучить творча депресія, терпляче несіть свій хрест, а думки про зміну роботи женіть геть. А ось в дружньому колі належить зробити ревізію. Тут процес "модернізації" зумовлений і йде незалежно від ваших бажань.

ДІВИ. Ви заворожуєте харизмою, конкретними справами, але слід пам'ятати, що цей п'єдестал створений з досягнень гідних і вірних вам друзів, партнерів. Їх внесок дорогоцінна. Моліться на союзників і вважайте, що вам дуже пощастило. Один в полі не воїн.

Зараз йде інспекція життєвих цінностей, про спокій слід забути, приготуйтеся до екстриму. Ризик стане вірним супутником, тому мирно з ним співіснують і все буде чудово. З правильного шляху не зіб'єтеся. Від оригінальних інвестиційних проектів утримайтеся, нехай дозрівають, в борг не беріть.

З шефом уникайте непорозумінь, а в колективі намагайтеся використовувати важелі особистого впливу з користю для спільної справи, уникаючи конфліктів. Тільки в колі друзів, які дихають з вами одним духом, можна посіяти благотворні зерна співпраці.

ТЕРЕЗИ. Шлагбаум на шляху глобальних задумів відкритий, попереду успішні професійні перспективи, можливість кар'єрного росту та заступництва сильних світу цього. Не переходьте нікому дорогу, погоджуйте відповідальні кроки з оточуючими. Як не крути, але заради збереження особистого авторитету, інтереси ділових компаньйонів, шлюбних обранців, домочадців слід поставити на чільне місце. Престижна посада найближчим часом – реальність! Таємні справи отримають перспективний поштовх завдяки давнім впливовим колегам, друзям. Намагайтеся це не афішувати.

СКОРПІОНИ. Атмосфера в офісі напружена, роботи непочатий край, щоб все виконати професійно і в певний термін, доведеться на ходу рвати підметки, практично маневрувати, покладаючись на власний здоровий глузд, практицизм і ділову кмітливість. Від вашого винахідливого господарського ока нічого не сховається, головне – менше реагувати на емоційні викиди оточення. Зараз ви знамениті, сповнені сил, енергії. Дбайте про друзів, коханих, вони виведуть на правильний шлях у світле завтра. І не зарьтесь на чуже. Якщо вам щось шкодують, не просіть, насильно узяте піде прахом. А "те", що чесно заслужили, вас саме знайде.

СТРІЛЬЦІ. Ви на вершині влади, професійного авторитету, маєте високий соціальний статус (крім ледарів). Моліться і дякуйте Всевишньому, це його дари. І зробіть так, щоб люди, залежні від вас, були задоволені і щасливі. За зловживання владою, несправедливість по відношенню до чужих доль чекає покарання. Перш за все сім'я не повинна страждати через ваші кар'єрні амбіції.

Мобілізуйтесь, йде успішний процес трансформації особистості, де від вас вимагається могутність дуба і гнучкість верби. Ситуації будуть змушувати символічно вмирати і воскресати на уламках відпрацьованого минулого. Обіцянки на кшталт: "люблю, поважаю" вже не порожній звук, їх потрібно реалізувати на ділі, довести, що ви готові обсипати коханих квітами високих почуттів, задовольнити сексуально, взяти матеріальну відповідальність заради збереження глибоких партнерських взаємин. Вірте обранцеві і не сумнівайтеся в його чесності, шляхетності!

КОЗЕРОГИ. Сім'я і робота – ось де проходить фронтова лінія. Благовірні і домочадці будуть допікати щосили своїми претензіями, проте не здавайтеся, від вас вимагається сталева витримка і здоровий глузд. Довірте кермо правління судженим, які більш впливові і везучі, здатні вити з вас мотузки. Плюс їм не зраджує почуття високого морального обов'язку перед близькими, тому за продуктивний результат можна не переживати. А на роботі мають бути пертурбації не на вашу користь. Не панікуйте, вам слід міняти філософію буття, стати зразком духовності, заручившись підтримкою небажаних людей, щоб подолати спокуси сил темряви.

ВОДОЛІЇ. Кар'єрне сходження по вертикалі загальмоване. Але по горизонталі ніяких перешкод. Тут ви майстер на всі руки, беріться за додаткові повноваження, трудіться на совість, але не переборщіть з полум'яним робочим ентузіазмом. Нашкодите здоров'ю. Слід збалансувати працю і відпочинок, залишити час для психологічної релаксації, щоб підтримати в здоровому тонусі організм. У партнерському тандемі щастя посміхнеться тим, хто вміє гармонійно поєднати власні і партнерські інтереси. Не тягніть "ковдру" на себе, а укрийте нею супутника і виграєте набагато більше.

Самовіддача (матеріальна, фізична, моральна) окупиться сторицею. Контролюйте мову, слова не повинні розходитися зі справами.

РИБИ.
Для вас пробив зоряний час героя-коханця і благословенного судженого. І весь цей коктейль в одному флаконі. Усмиріть егоїзм, пробудивши в собі благородство, і насолоджуйтеся спільним щастям в подружньому тандемі. Ліворуч не ходіть, там нічого надихаючого не знайдете. Ви створені одне для одного і ніяких сумнівів, що підточують зсередини, не повинно бути! Союз, який тримається на взаємній любові, спільній меті (навіть якщо вона трохи "дрейфує" в силу обставин) і практичних інтересах є непорушною фортецею.
Втім, під рідним дахом з'ясування відносин з домочадцями неминучі, вихлюпуйте все, що накипіло на душі, без цієї "профілактики" гармонійної аури в родині досягти важко.

І не намагайтеся творче захоплення, хобі перетворити на джерело прибутку.

ДжерелоMy Webpage


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: