Правоохоронці спіймали водія, що збив велосипедиста і втік

В с.Минай Ужгородського району машина збила велосипедиста. Водій замість того, аби доставити травмованого чоловіка в лікарню, втік з місця пригоди. Його затримала поліція.

Правоохоронці спіймали водія, що збив велосипедиста і втік

Ввечері 6 червня в поліцію надійшло повідомлення про ДТП в с.Минай Ужгородського району. Свідок повідомив про те, що автомобіль «Таврія» збив пішохода та втік.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група. Як зясувалося, машина збила не пішохода, а велосипедиста – 37-річного жителя Миная. Потерпілий потрапив у лікарню з переломом ноги та травмами голови.

Винуватця ДТП знайшли наступного дня. Як з’ясували поліцейські, велосипедиста збив 54-річний житель Миная, перебуваючи за кермом автомобіля «Джіллі».

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Машину затримано на спецмайданчик поліції, повідомив відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

💬
Підписуйтесь на наш Telegram! Оперативні новини Закарпаття у вашому смартфоні.
Приєднатися
×

Написати в редакцію