Відкриття унікальної виставки Володимира Микити в Ужгородському замку

У Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Тиводара Легоцького буде проведено унікальне подія – відкриття виставки, присвяченої одному з найвидатніших представників закарпатської художньої школи.

Цього року відзначається 95-річчя від дня народження Володимира Микити, і саме цій даті присвячено виставку.

Організаторами проєкту виступили обласний художній музей ім. Й. Бокшая, Благодійний фонд Володимира Микити та науковці відділу історії та краєзнавства краєзнавчого музею. Детальніше про відкриття можна дізнатися на сайті музею.

Виставка представляє не тільки картини митця, але й його особисті речі з музейної колекції, які будуть експонуватися вперше.

Урочисте відкриття заплановано на 3 лютого о 15:00 в Ужгородському замку (Капітульна 33, 2-й поверх).

Відвідувачам будуть доступні унікальні твори та речі Володимира Микити, і це буде чудова можливість познайомитися з роботами одного з класиків закарпатської художньої школи.

×

Написати в редакцію